Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

4 minutes ago, foto said:

 

kakve su njegove organizcone spsobnosti za ceo taj sistem, ne znam

pojelo bi ga, kao i svakog pre njega

Link to comment
milo mi je. mada sta je sve radio, ozbiljnose nametnuo
kakve su njegove organizcone spsobnosti za ceo taj sistem, ne znam
Slušaj, zna on ekipu[emoji769], radio onomad sa Mrkonjom onu kampanju "pre roka", tako da mu nisu strani ti "igrači".
Ali lično mislim da neko ko je, kao on, u toj oblasti dostigao taj kvalitet, nisam siguran da tu ima prostora za sve druge stvari koje mu trebaju na tom mestu.
Obaška što koliko znam on ne ispunjava taj uslovno 10 godina na rukovodećim poslovima.
I ovo što kaže kums, iako je proveo ceo vek u ptc, pojelo bi ga...
Ja ne bih voleo da se to desi, pomalo i njega radi.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Dragan Karadzic je toliko govno od coveka da ima wildcard propusnicu za konkurs  za direktorsko mesto na rts a kako ovde uvek najgori isplivaju onda je vrlo verovatno on novi bujosevic

Link to comment

Nema Karadzica...

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a617124/UO-RTS-Dve-prijave-za-direktora-ispunjavaju-uslove-Bujoseviceva-nepotpisana.html

 

Upravni odbor Radio-televizije Srbije razmotrio je pristigle prijave kandidata za imenovanje generalnog direktora RTS, po raspisanom javnom konkursu i doneo odluku da dve prijave ispunjavaju formalno pravne uslove konkursa - Vasko Vasović i Marko Milutinović.

 

U saopštenju UO RTS navodi se da je blagovremeno stiglo pet prijava, i da su kandidati bili i Svetislav Nedeljković, Vladimir Palikuća i Dragan Bujošević.

Nedeljković, kako se navodi, ne ispunjava uslov u pogledu radnog iskustva na rukovodećim poslovima u trajanju od 10 godina, a taj uslov ne ispunjava ni Palikuća.

Bujoševićeva prijava na konkurs nije potpisana, saopštio je UO RTS.

 

U skladu sa Pravilnikom o postupku i uslovima izbora imenovanih lica, Upravni odbor će, nakon razgovora sa kandidatima koji ispunjavaju uslove konkursa, odluku o imenovanju generalnog direktora doneti u roku od 45 dana od dana otvaranja prijava na konkurs.

Link to comment

Voleo bih da vidim kojih 10 godina su ispunili Milutinović i Vasović.
BTW, mislim da je na prošlom konkursu bio kandidat brat M. Milutinovića koji dobro "umrežen" u SNS...
Ponavljam ne bih voleo da na tom mestu za vakta ovih bude Vasović.
Neće moći ništa da uradi.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

milutin je bio direktor pgp ptc

a vesko je bio direktor, al fotografije

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...