Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Zar se nije DOS zalagao da (posle Slobinog pada) nema otpuštanja sa državnih medija? Skoro 20 godina kasnije, i dalje stižu rezultati. Mada ovo pomalo podseća i na zaboravljene Radikalske Talase...

Link to comment

Pa koliko se sećam to je još na B92 kad je zaseo AV na sve poluge, i pritiskao njih da prave "prozivke" ovi rekli da ne mogu tako.

A beba i ekipa smislili: Mi ćemo da objavimo, a vi kao samo prenosite...

I onda je 92-imala "pregled štampe" sa sve kuririma itd...

Mislim, ovo je metastaza, ali kladim se da će da kažu :

Mi smo samo prenosili...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Nisam ni znala da je na rtsu. I da bas je propao, kakav glas

Ali emisija...[emoji849] samo daj rijaliti, samo sta se drugima desava, neke nesrece, tragedije, bede (videla sam prvu pricu).
Bas smo se srozali, dibiduz.

Link to comment

Moglo je na više tema da ide...

 

Quote

RTS je posle 19 godina odlučio da više ne emituje magazin TV Mreža na svojim kanalima, potvrdio je za televiziju N1 direktor Produkcijske grupe Mreža.

 

Razlozi za ovakvu odluku RTS-a nisu saopšteni, a to je učinjeno „bez objašnjenja i obrazloženja“, navodi se u saopštenju PG „Mreža“ dostavljenom toj televiziji.

 

Ta produkcijska grupa je podsetila da je saradnja sa RTS-om ugovarana na konkursima koji su raspisivani jednom godišnje.

 

Angažovanje nezavisnih produkcija trebalo je da obezbedi bogatstvo programa, ideja, pogleda i informacija, ocenila je PG Mreža.

 

„Zato i čudi što je u vreme velike rasprave o ulozi medija u predizbornoj kampanji RTS odlučio da sa programa skine emisiju koja je negovala profesionalnost i afirmisala demokratske institucije i ljudska prava“, dodali su.

 

PG Mreža je proizvela 930 emisija u periodu posle petooktobarskih promena do danas.

 

„Verujemo da ova brzopleta i politički motivisana odluka može da se ispravi. Do tada, vidimo se na našem sajtu ili nekom drugom mestu“, zaključuju u toj produkcijskoj grupi.

 

Link to comment
Quote

Ta produkcijska grupa je podsetila da je saradnja sa RTS-om ugovarana na konkursima koji su raspisivani jednom godišnje.

 

pravili su "konkurse" svake godine samo za njih?

 

nisu baš morali da podsećaju na to

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...