Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

  Jedan od zahteva opozicionih lidera bi morao da bude da neće gostovati u debatama, duelima, okruglim stolovima u kojima učestvuje vesić. Šaljite i Slinu, ali ovoga ne. Kao Kesić za djv, ne mogu da boravim u istoj prostoriji s njim. Sanitarni otklon. 

  I ne znam zašto, ako već prihvataju komunikaciju sa tim... ne znam... ne insistiraju do iznemoglosti na njegovom učešću u prethodnoj vlasti po kojoj toliko balavi. Bota je to radio ali nedovoljno. 

Link to comment
On ‎22‎.‎1‎.‎2019‎. at 23:19, fandorin said:

  Jedan od zahteva opozicionih lidera bi morao da bude da neće gostovati u debatama, duelima, okruglim stolovima u kojima učestvuje vesić. Šaljite i Slinu, ali ovoga ne. Kao Kesić za djv, ne mogu da boravim u istoj prostoriji s njim. Sanitarni otklon. 

  I ne znam zašto, ako već prihvataju komunikaciju sa tim... ne znam... ne insistiraju do iznemoglosti na njegovom učešću u prethodnoj vlasti po kojoj toliko balavi. Bota je to radio ali nedovoljno. 

 

2 minutes ago, djordje geprat said:

na njihovom mestu pristao bih smo na razgovor sa urednikom programa. nikakva "sučeljavanja"

Pa ne ide to tako. Nigde.

Ne brate, nego ide se rve se sa njima vidite koliko su histerični u koliko ih nervira. Ili se ne ide nigde na PTC. 

 

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

 

Pa ne ide to tako. Nigde.

Ne brate, nego ide se rve se sa njima vidite koliko su histerični u koliko ih nervira. Ili se ne ide nigde na PTC. 

 

ovako, rešenje je da se oćuti i podvije rep ili da se pokaže da si gori (prostiji) od njih. meni to ne ide.

 

ako već mora da se pojavljuju u nekoj vrsti sučeljavanja/debate neka unapred postave vrlo jasne uslove za ponašanje, kod prvog uskakanja zaprete napuštanjem ili se jasno izjasne za dalje neučestvovanje. druga varijanta je da tamo nastupe žene. prema njima ipak ne mogu da se serviraju prostakluci. bar SNS žene tako smatraju.

Link to comment
53 minutes ago, djordje geprat said:

ovako, rešenje je da se oćuti i podvije rep ili da se pokaže da si gori (prostiji) od njih. meni to ne ide.

 

ako već mora da se pojavljuju u nekoj vrsti sučeljavanja/debate neka unapred postave vrlo jasne uslove za ponašanje, kod prvog uskakanja zaprete napuštanjem ili se jasno izjasne za dalje neučestvovanje. druga varijanta je da tamo nastupe žene. prema njima ipak ne mogu da se serviraju prostakluci. bar SNS žene tako smatraju.

Pa ti ni ne gledaš to, tako da...

Ako nećeš da se rveš sa njima onda ne ideš na duele. Ali ideja da možeš da uslovljavaš učesnike sa druge strane je smešna. Mislim, možeš ali onda nećeš učestvovati niti u jednoj duel emisiji.

Mislim šta ćeš da kažeš:

Neću sa Vesićem jer je... Šta?

Nepristojan, bezobrazan...

Pa odgovor na to je:

Neka građani procene...

Nemojmo se zavaravati i na poštenim izborima Vesara bi našao svoje glasače, tako je kako je...

Opcija je :

Ja neću da dođem ...

I jedva će dočekati da kažu: Mi smo ga zvali , a on nije hteo da dođe...

Što je legitimno ali ima svoju cenu...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

ja ne mislim da su sučeljavanja stavova rvanje, mačevanje, kik boks.......voditelj te nešto pita, ti počneš, skot počne sa upadicama, prekineš, rašriš ruke i zamoliš da se skot umiri, ako ne uspe završiš sa "nisam, tehnički nisam u mogućnosti da vam odgovorim". tačka. tri puta tako, dovoljno je. ne napuštaš studio. pristojan si sagovornik i gost.

 

ne možeš da pobediš bili bremnera ili nobi stajlsa u krljanju.. uostalom, janković je dobio neki procenat glasova na račun pristojnog ophođenja.

Link to comment
2 minutes ago, djordje geprat said:

ja ne mislim da su sučeljavanja stavova rvanje, mačevanje, kik boks.......voditelj te nešto pita, ti počneš, skot počne sa upadicama, prekineš, rašriš ruke i zamoliš da se skot umiri, ako ne uspe završiš sa "nisam, tehnički nisam u mogućnosti da vam odgovorim". tačka. tri puta tako, dovoljno je. ne napuštaš studio. pristojan si sagovornik i gost.

 

ne možeš da pobediš bili bremnera ili nobi stajlsa u krljanju.. uostalom, janković je dobio neki procenat glasova na račun pristojnog ophođenja.

I bacio te glasove u bunar...

 

Ovo što ti kažeš je ipak učestvovanje u tim duelima...

 

Neće ti dueli da služe da se stvarno nešto predstavi, za taj tango treba dvoje...

Kažem ti kako to funkcioniše, možeš da kreneš da uslovljavaš goste sa suprotne strane... Samo to će da rezultira tvojim neučestvovanjem...

Link to comment

postoji ona izreka. "ako ga povedeš, ubošće te, ako ga poteraš, ritnuće te!" neki PR stručnjaci treba da osmisle način nastupa u sučeljavanju sa skotovima. i da procene ko može, ko ne može. mislim da se ni po koju cenu ne sme spuštati na nivo komunikacije kakvu praktikuju martinović, vesić, rističević.......janković jeste bacio nešto od zarađenog u bunar, to je zbog njegovog kasnijeg nesnalaženja ali, činjenica je da je jednom delu naroda dodijalo gledanje rialiti programa na svim TV u svako doba. i izabrao je njega.

Link to comment
19 minutes ago, stoka said:

Jedini način sučeljavanja sa skotovima je da se i sam ponašaš kao skot. Sve ostalo nema efekta …

+1

 

Nikada mi nije bilo jasno da medju svim onim klincima i starijima doduse, kojima ne fali ni duha ni smisla za humor ne moze da se nadje ama bas niko ko skotovima ne moze da parira: od toga da bude glasniji i bezobrazniji, do podjebavanja koje bi ih u svacijim ocima napravilo smesnim, a na sta su oni ekstremno osetljivi...

Hocu reci, mozda je vreme da se skinu rukavice, batali politicka korektnost i udara tamo gde je tanko i to iz sve snage.

 

Bozemeprosti, uvek kada se pomene ova problematika setim se debelog Canka i jednog njegovog davnog TV duela sa vojvodom kao ocigledne nastave kako se likovi poput vojvode daju ucutkati i naterati da zbunjeno trepcu ostavsi bez reci...

Link to comment
36 minutes ago, stoka said:

Jedini način sučeljavanja sa skotovima je da se i sam ponašaš kao skot. Sve ostalo nema efekta ...

 

 

To važi samo ako se sučeljavate sami na sred pustinje.

Ako nastupate pred publikom, mora se i ona uzeti u obzir.

 

Resentiman na stranu, ovde ipak treba pametno i strateški delovati.

Slabe su šanse, jbg, ali, ljudi i dalje igraju Loto.

 

Link to comment
3 hours ago, namenski said:

 

 

 

Bozemeprosti, uvek kada se pomene ova problematika setim se debelog Canka i jednog njegovog davnog TV duela sa vojvodom kao ocigledne nastave kako se likovi poput vojvode daju ucutkati i naterati da zbunjeno trepcu ostavsi bez reci...

 

tog duela se i ja secam, e sad, sto onda nismo znali u sta ce da se izmetne canak, to je druga prica :D kako da kazem, izgleda da su gotovo svi koji mogu da se ponasaju kao skotovi i nije im stran dijalog™ bez rukavica presli na stranu rezima jer se tu njihova vestina lepo unovci na mnoge nacine, na ovoj™ strani izgleda ostali samo njanjavi gradjani™ sa svojom pristojnoscu™ koja je cesto odraz nemoci a ne pristojnosti

Link to comment
On 24.1.2019. at 17:01, namenski said:

+1

 

Nikada mi nije bilo jasno da medju svim onim klincima i starijima doduse, kojima ne fali ni duha ni smisla za humor ne moze da se nadje ama bas niko ko skotovima ne moze da parira: od toga da bude glasniji i bezobrazniji, do podjebavanja koje bi ih u svacijim ocima napravilo smesnim, a na sta su oni ekstremno osetljivi...

Hocu reci, mozda je vreme da se skinu rukavice, batali politicka korektnost i udara tamo gde je tanko i to iz sve snage.

 

ne, i milion puta ne. kome će ovo boldovano da se dopadne? vučićevim pristalicama neće jer im je već utuvljeno u glavu ko je najbolji u svemu pa i tome. onim labavo opredeljenim ili neopredeljenim? ni njima jer će reći da su svi isti. nama? nekome i hoće. meni ivećini iz mog okruženja neće.

 

kakav će krajnji efekat da bude na kraju? pokazali smo da i mi konja za trku imamo. s druge strane krenuće hajka kakvu već imamo zbog budaletina poput trifunovića i onog iz sloge.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...