Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

16 hours ago, levi said:

koliko je glupo ovo kad se zbog sasvim nebitne utakmice pomera dnevnik, umesto da sport i razonoda budu regularno na drugom programu, a ozbiljne stvari na prvom, uključujući dnevnik od 19.30 do najkasnije 19.55, osim ako nema mrtvih

 

 

 

Možda su jednostavno konačno shvatli da rts dnevnik u pola 8 nije ozbiljna stvar?:fantom:

Link to comment

jel ima neko ideju da li je moguce zaobici onu zabranu za gledanje utakmica preko rts planeta

 

nisam mogao gledati utakmicu veceras, celo vece kao manijak izbegavam da saznam rezultat uzdajuci se da cu odgledati odlozeno preko rts planeta, kad ono obavestenje da sadrzaj nije dostupan

koliko vidim tako je pored utakmica i za filmove, serije, kapiram sav sadrzaj koji nije izvorno rtsov

 

e sad em sam siguran da sam prvu polovinu sp gledao tako, em na njihovom sajtu stoji da se zabrana odnosi na odredjene teritorije zanima me da li je moguce nekako podesiti da sadrzaj ipak bude dostupan?

 

 

promenio sam u profilu drzavu u srbiju (Stajalo mi prazno), ali nista se nije promenilo

 

rene u tebe se uzdam! :D

 

 

Link to comment
On 8.8.2018. at 13:50, renne said:

nema leba, nije geoblok, pa da se reši, nego jednostavno ne emituju

evo sad partizan blokiran, a spartak uredno prenose :S

jel partizan ide i na sprtklubu? bice da je to

Link to comment
On 8.8.2018. at 13:50, renne said:

nema leba, nije geoblok, pa da se reši, nego jednostavno ne emituju

evo sad partizan blokiran, a spartak uredno prenose :S

jel partizan ide i na sprtklubu? bice da je to

Link to comment
  • 2 weeks later...

Marketinški stručnjak Nebojša Krstić objavio je da je podneo ostavku na mesto člana Upravnog odbora Radio televizije Srbije.

Krstić je juče na svom Tviter nalogu napisao da je razlog njegove ostavke u UO RTS to što je "nezadovoljan izveštavanjem RTS o paravojnom kampu (na Zlatiboru), kao i činjenicom da kao član UO RTS nema prava da se meša u uređivačku politiku kuće".

Link to comment

Kakva moralna gromada ...

 

Šalu na stranu, ovo je uvod u žešće disciplinovanje RTS-a, prvi rezultati se reflektuju u tome što je i RTS, kao i Pink, počeo da prekida program radi emitovanja obraćanja predsednika ispred neke fabrike, a pre neki dan beše i onaj monolog u udarnom dnevniku ...   

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...