Jump to content
IGNORED

Welcome to Para Princeton Plainsboro Teaching Hospital


MaryPoppins

Recommended Posts

stvarno ste bolesni. svima cu da vam iskopiram gun seller.a sad moram i sebi da kupim knjigu tu merinu knjigu da ne budem glupa u drustvu.
e, moram da se pohvalim za sada nisam koristila knjigu u ovoj igrici. be proud. i igraj se sa namaaaa! uostalom, ako je neko kriv za moju ovisnost to si ti. <_<
Link to comment
Koji je bolji anagram za Gregory House od "Hector does go rug"?
Huge ego, sorry.
surgery hero/god. rosy rugged hero.oćel neko zadati pogađalicu? Edited by MaryPoppins
Link to comment

Ajde, ajde.Kada House kaze "It`s never lupus"?Edit: Hmm, mozda je ovo rekao vise puta. Pa cu dati jos jednu smernicu na dogadjaj: Odnosi se na nesto secret-secret-secret.

Edited by Fins fleet
Link to comment
Ajde, ajde.Kada House kaze "It`s never lupus"?Edit: Hmm, mozda je ovo rekao vise puta. Pa cu dati jos jednu smernicu na dogadjaj: Odnosi se na nesto secret-secret-secret.
jel kad vadi kutiju vikodina iz knjige o lupusu?
Link to comment

ha, sjajan topiku kojoj epizodi je jedan pacijent koristio"Kineski afrodizijak od trava za homoseksualce, koji u sebi ima "estrogen""hint: od pacijenta je Haus dobio kola u toj epizodi

Link to comment
ha, sjajan topiku kojoj epizodi je jedan pacijent koristio"Kineski afrodizijak od trava za homoseksualce, koji u sebi ima "estrogen""hint: od pacijenta je Haus dobio kola u toj epizodi
topik je divan. nego treba prvo da daš odgovor na gornje pitanje, pa onda da postavljaš. :Dsem toga, ako mislimo na istu epizodu, nisam sigurna da je dobio auto od njih, već da su mu samo namunjili kola. generalka, paint job i to...i da, drago mi je da neko shvata ozbiljno moju listu razloga za banovanje :D Edited by MaryPoppins
Link to comment
sem toga, ako mislimo na istu epizodu, nisam sigurna da je dobio auto od njih, već da su mu samo namunjili kola. generalka, paint job i to...
Ne, cini mi se da su mu poklonili kola. Njegov auto je Volvo (star boga pitaj kolko) koji vidimo u trecoj sezoni.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...