Jump to content
IGNORED

Welcome to Para Princeton Plainsboro Teaching Hospital


MaryPoppins

Recommended Posts

nemam pojma koji će nam ovaj topik, sem da se ja razmećem znanjem pokupljenim iz knjige . a i leto je, forum nikad dosadniji, hausa do 21. septembra nema - te eto poziva svim paćenicima koji ove vrele letnje dane provode kraj svojih računara (pc ili mac, nebitno je - i'm plenty inclusive) da zaigramo igricu. ja sam predložila da pogađamo dijagnoze, ali i sve druge trivije uklj i citate. imam samo želju, nemam ideju, a ni razradu. ovaj topik će, kao i svi drugi koje sam otvorila ovako celomudreno trajati čitavih 18 minuta, al radujmo se dok traje. posle će da završi kod miralema. do tada - let the healing begin.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
vrele letnje dane? <_<
or dane :Delem, još da sam zadala zadatak kako bog zapoveda, možda bismo mogli i da se igramo. za početak 1 lak to get us started: koji lek haus prepisuje 'deda mrazu' koji se žali na gasove?
Link to comment
za početak 1 lak to get us started: koji lek haus prepisuje 'deda mrazu' koji se žali na gasove?
Cigaretes! ...and they make you look 30% cooler.Kome House kaze: "I know you're in there! I can hear you caring!"
Link to comment
Kome House kaze: "I know you're in there! I can hear you caring!"
Wilsonu, ispred njegove kancelarije. Posle je ushao preko terase.E, sad, kada i zashto se to desilo, da me ubijesh ne mogu se setiti. :)
Link to comment
Cigaretes! ...and they make you look 30% cooler.
"Pretty much all the drugs I prescribe are addictive and dangerous. The only difference with this one is it's completely legal." inače, the farting santa se zove marvin :lol:
Wilsonu, ispred njegove kancelarije. Posle je ushao preko terase.E, sad, kada i zashto se to desilo, da me ubijesh ne mogu se setiti. :)
yep, kad je pokušao da iščupa od vilsona da li je ovaj pričao sa stejsi i šta mu je rekla, pošto su haus i ona spavali. bonus pitanje: šta vilson radi u toj sceni? (dok ne smislim pravo / bolje pitanje) Edited by MaryPoppins
Link to comment
Uvija dzoint. Setio sam se epizode kad si mi rekla za Stejsi. :D
Koji mu House krade (jedan od njih, u stvari, posto je Wilson smotao vise komada). Nazalost Wilson ga je primetio :(
Jedno od mene: Koga je House pitao da li je glumio u filmovima za odrasle?
Onog marinca u epizodi Top Secret (sezona 3, ep. 17).Kako je House resio problem troskova "misteriozno" nastalih u hotelu na putovanju u Aziju?
Link to comment

Posto je onaj topic zatvoren, ovde cu:

Kako je House resio problem troskova "misteriozno" nastalih u hotelu na putovanju u Aziju?
Prebacio Cuddy u ekonomsku klasu na putu kuci.
Link to comment

mislim da sam oročila životni vek topika na 12 sati, kad sam ga otvarala. ako nije to, onda nemam pojma...:)

Edited by MaryPoppins
Link to comment

House: "Any country with that low an age of consent but that high a rate of suicide isn't thinking straight."O kojoj drzavi govorimo?

Edited by Fins fleet
Link to comment
Auh, što ne ćutim...Koje krivično delo je počinio dr Foreman kad je bio tinejdžer?
Ukrao kola. That was easy. :DHouse: "I think that's the first time those words have been uttered in joy."Koje reci?I bonus pitanje: koliko je tachno godina imao Foreman kad je ukrao kola? Edited by Fins fleet
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...