Jump to content
Sign in to follow this  
The Ghost

Čovićevi ugovori

Recommended Posts

Venom
Cudo jedno kako su onda Tepic, Tripkovic, Velickovic, Pekovic...dosli u Partizan i tu postali igraci, umesto da lepo kod Covica uzmu 10k. A onaj ko se zadovoljava sa Covicevih 10-15k,i samo zbog toga ode kod njega "jer ne zna sta ce biti kasnije, posto mnogi propadnu pa ne dobiju ni toliko", taj onda i nije materijal za KKP.Mada se meni cini da mnogi mozda zavidno gledaju u Covicevu ergelu, ali ljudski je biti zavidan, samo to opet nema nikakve veze sa KKP.
Koliko je ovo tuzno, nemam reci. Gde zivis ti covece i cime se bavis?

Joe D

Mislim da je propusteno da se kaze da iz kluba koji je oterao Bjelicu kao netalentovanog nema previse osnova da se kuka o tome kako Covic otima sve sto valja. Kao i to da Partizan zapravo ima 2. igraca u 89. godistu, drugog igracau 90. 2. i recimo 4. igraca u 91., prvog igraca u 92. u ovoj zemlji. Ako je to nedostatak domaceg talenta, onda jebi ga.

Jose Raul Capablanca

Ja Čoviću apsolutno ne zameram ništa što se tiče njegovog načina rada. Uspostavio je taj neki sistem, jedni debelo plaćaju da budu kod njega, druge on plaća, jedan se probije, dvadeset nestane, ali tako to uglavnom i ide. Njegov privatni klub, njegovo pravo.Jedino mi nije jasno kako može recimo Raduljica da potpiše ugovor na 4 godine, a nakon 4 godine da se ispostavi da nije na 4 nego na 6, što uopšte nije ni moguće po statutu KSS-a. I uopšte ne vidim poentu da se priča o Partizanu, jer Partizan uopšte ni nema ambiciju da radi sa talentima pionirskog i kadetskog uzrasta, a poneke može da dovede i sa 18 godina (ali samo one čiji roditelji nisu pod "pokroviteljstvom").

Moća

Vec sam pricao o tome. U toku sezone igraci potpisuju desetine blanko papira a potom Covic na papiru napise sta mu treba.

crtamOrasi
Mislim da je propusteno da se kaze da iz kluba koji je oterao Bjelicu kao netalentovanog nema previse osnova da se kuka o tome kako Covic otima sve sto valja. Kao i to da Partizan zapravo ima 2. igraca u 89. godistu, drugog igracau 90. 2. i recimo 4. igraca u 91., prvog igraca u 92. u ovoj zemlji. Ako je to nedostatak domaceg talenta, onda jebi ga.
Aman, zar je toliko tesko zapamtiti da je imao prelom ruke kada je trebao da se trebao da pocne da igra sa juniorskim timom i da je zamalo batalio kosarku. Jednostavno se desilo. Propustio sigurno, ali ne i oterao.Sto se drugog dela posta tice, zaboravio si Besovica :lol: i Lucica.

Кристофер Лумумбо

kad vec pricate o mladjim kateogirjama, 19.u hali sportova na novom beogradu se igra juniorski derbi. najverovatnije cu ici da gledam tekmu.