Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

Ima i jedan momak, Nikoletina Bursać look(viši, krupniji, mladji, rumen ko jabuka), par tezgi iza Branke, teško da se može promašiti zbog gabarita; dolazi isključivo petkom i vikendom; kod njega kupujem kajmak i kravlji sir, odličan.

Link to comment
kod pera na bukovicu sam bila poslednji put '92. tada nije imao sir u ulju, ali su njeguški sir i pršut bili vrhunski. sve se to zalivalo medovinom. izvlačili smo šibicu ko će da vozi nazad ubudvu. taj je nesrećnik pio samo kiselu. vidim da je pero okačio firmu i okrečio kuću. kada sam ja bila prazne gajbe su bile naslagane do prozora prvog sprata.
Bio 2008. i ništa se nije promenilo - ni eksterijer, ni kvalitet, a ni medovina; doduše, bio sam sa vrhunskom ekipom iz Kotora, pa tim pre ništa nije smelo da zafali. Ovo krečenje kuće je izgleda došlo kasnije, nadam se da se u međuvremenu nije ufenserio.
Link to comment
To se zove navođenje! 'Fala Gazzo! :Hail:
zaboravihbranka je tamo sigurno subotom, nedeljom ne uvek i cini mi se sredom. najsigurnije je subotom.inace ja vise volim koziji sir od one zene iz ostruznice koju sam onomad opevao u forumskom postu, mogu da nadjem njen kontakt negde. kod nje se sir kupuje na kanticu i ume da bude spektakularan narocito ako se zalomi stariji. minus je sto mora da se ode do nje.
Link to comment
Obzirom da mi je žena iz Obrenovca, i da relativno redovno idem na tu stranu - slobodno iskopaj kontakt, te prosledi na PM ili ovde, zahvalan u oba slučaja! :Hail:
moze i ovdeto je famozna anka, opevana u ovoj forumskoj epizoditelefon 011 80 70 583slobodno se pozovi na mene - sifra onaj sto je proletos sa bicikla upao kod nje u dvoriste, kupio sira a praznu kanticu jos nije vratio iako je obecao (ili se bar nije vratio po refill..... cisto da me manje bude blam od zene
Link to comment
  • 7 months later...
  • 5 months later...

aristeus se brutalno dotegao, ova dva koja su juce izlozili na mikser food fairu su ne zna se koji je boljiigrom slucaja sam imao odlican savojski reblochon na gajbi i stariji aresteus ga je oduvaomladji je za one koji nemaju dovoljno avanturistickog duha ali i dalje divan sir,250 din je smesna cena za ovo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...