Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

odlican je taj ovciji kackavalj ja doduse jedem obicni,taj sa travama nisam probala..

u mom seoskom maxiju je obicni ovciji 300inesto din tih 320g na akciji

 

 

i mene nerviraju te radnje sto su u lancima tipa maxi,dm...jer u svakoj radnji imaju razlicitu ponudu pa dok uvijam po gradu sta gde ima prodje zivot :(

Link to comment
  • 3 months later...

Iz pirotskog manastira Sukovo stigla dostava svetog urnebesa, đubeka, kačkavalja i belog sira.

Urnebes fenomenalan, za doručak sam ga jeo klot uz vruć hleb. Kačkavalj pravi Pirot style, nema šanse da otvorim frižider a da ga ne čapnem. Beli sir dobar, ali sam prošle nedelje naručio paket proizvoda iz mlekare Petrov, I njihov beli je više po mom ukusu. Ovaj manastirski je dobar ali više vuče na šopsku salatu.

Đubek još nenačet. b63d3e0c171c5be91071b84b87cfd74c.jpg

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Iz pirotskog manastira Sukovo stigla dostava svetog urnebesa, đubeka, kačkavalja i belog sira.

Urnebes fenomenalan, za doručak sam ga jeo klot uz vruć hleb. Kačkavalj pravi Pirot style, nema šanse da otvorim frižider a da ga ne čapnem. Beli sir dobar, ali sam prošle nedelje naručio paket proizvoda iz mlekare Petrov, I njihov beli je više po mom ukusu. Ovaj manastirski je dobar ali više vuče na šopsku salatu.

Đubek još nenačet. b63d3e0c171c5be91071b84b87cfd74c.jpg

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

salju postom ili neko kupio, pa isporucio?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ako nekog interesuje video sam sir iz mjesine u prodavnici robe iz Hercegovine, Hercegovačka kuća, na pola puta od Djerma do Liona na Bulevaru. Ima i vina i jos nekih stvari.

Link to comment

šta osim pekorina koristite kao zamenu za rahmetli pekorino makedoniko? 😁

 

probala sve one ovidure i bovidure i ok su mi, ali nije mi to - to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...