Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

prestigio 4110 itiz. na akciji takodje. ne smem da napishem cenu da ne prochita, dok sam ne kaze kolko je platio neko drvo za akvarijum :lolol:nije bio nesrecan choek, a i naveo se vec u nedelju popodne sa decama na neko bozmeprosti zarkovo ili tako neshto, tamo u uzoj srbiji ^_^a to sam mobilnim bi bila kul fora kad se ne bi onda dobijao nervni slom oko zaboravljanja istog. sto biva.elem, hvala josh jednom, zdravo je dobra bila kupovina :)

Link to comment

uh, pa svuda :Pkonkretno imas u mobtelu u srpskih vladara (preko puta beogradjanke), a imas u podrumu robne kuce radnju koja prodaje gedjete za mobilne, moguce da je tamo jeftinije. tamo sam pazario drzac za kola za hd2 koji se razvlaci™ vertikalno i horizontalno, cena 650 din (spustio na 500 :D)

Link to comment

'fala, nisam ni tražio do sada, ali mi je korisno da imam tu informaciju :)ontopic, pored Ndrive-a, na moj HTC Tattoo sam instalirao i iGo sa kojim je pre bilo problema zbog rezolucije, jer je pravljen za veću. Ndrive je imao puno problema, npr umesto rekalkulacije rute, kada promašite skretanje (ili ga ignorišete jer je nekada stvarno glup), program se isključivao. Ovaj iGo ima par vizuelnih brljotina pošto je prepravljan za manju rezoluciju, ali videćemo kako će da se pokaže u praksi. Mape su Contrastove.

Link to comment
ja koristim garmin, nemam prituzbi na njegov rad. koliko sam video, on je u srbiji skuplji. nisam koristio druge navigacije, te nemam cime da poredim. idealno bi bilo da zaduzis nekoga u ameriku da ti uzme to sokocalo, tamo su jeftiniji nego u srbiju (ja ga platio oko 150 dolara, ako je na nekoj akciji moze i za manje).
el ima neka preporuka koji konkretno garmin da se kupi u americii jel onda treba nesto da se krekuje ili sta da bi radilo kod nas
Link to comment
el ima neka preporuka koji konkretno garmin da se kupi u americii jel onda treba nesto da se krekuje ili sta da bi radilo kod nas
Ja sam pre mesec dana uzeo Garmin Nuvi 1350...kostao me 130$ sto je smesno u poredjenju sa cenama ovde...e sad jedino sto za te pare moras sam da azuriras mape (mada mislim da i kod nas postoji firma koja to radi za nekih 100 evra dozivotno)...Uredjaj se uglavnom dobija sa mapama USA & Canada pa je samo dovoljno da kupis memorijsku karticu od 2GB i da nadjes nekog ko ce da ti ubaci mape...nista lakse...ja sam nasao jednog poznanika koji je sve to odradio za cirka 20 evra...ali nikakva dekodiranja i ostale gluposti nisu potrebne...edit: typo Edited by Behemoth
Link to comment
el ima neka preporuka koji konkretno garmin da se kupi u americii jel onda treba nesto da se krekuje ili sta da bi radilo kod nas
nemam neku posebnu preporuku, ovaj koji imam je uzet posto je bio na nekom snizenju u prvoj tehnickoj radnji na times squareu na koju se naislo (nije bilo vremena za detaljne obilaske, sa sajta je locirana najbliza prodavnica i to je to). ko sto rece behemoth, dobijes usa i can mape. nisam uspeo da ubacim preko kartice dodatnu mapu srbije (verovatno je do mene, treba valjda nesto da se uradi, pisalo je neko komplikovano objasnjenje, na sajtovima, mrzelo me da citam). kad sam se iznervirao, pretrazio sam rut samog garmina, nasao gde mu stoje mape i ubacio koje su mi bile potrebne, sokocalo ih je progutalo i sve fercera bez problema. siguran sam da postoji pametniji nacin za ovo, ali mi radi, tako da se nisam vise bavio ovim problemom.
Link to comment
  • 7 months later...
5 meseci kasnijeSCG Route 2.3
il ja nesto nisam pratio ili im je trebalo skoro godinu danaSCG Route 2.40elem, pitanje:Skinuo sam ovu verziju sa ekstenzijom .imgdo sada sve mape koje sam skidao bile su sa ekstenzijom .exe i tu nije bilo problema (kliknem 2x, otvorim MapSource, nadjem mape /ako-treba-otkljucam-ih/ i tacka)medjutim ova ekstenzija, nista ne radi a virtualni CD nece da je "mount"-ujeSta se radi sa takvim fajlom?Samo prekopiram u Garminom direktorijum ili sta?Dajte step-by-step instrukcije.
Link to comment
  • 1 month later...

iGo primo za iPhone, skoro pa savršen, biće kad dodaju bazu za radarenašao mi svaki sokak u Zavičaju, precizan do bola...e da, ikonica koja te predstavlja u 3D modu može da se podešava, pa se momci malo zaigrali, možeš da izabereš tenk, leteći ćilim i tako dalje...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...