Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Mislim da nema ništa bolje od google mapsa. Osim što imaju najgluplji sistem ikada za off line mape. 

 

@vookela, svi hvale igo pa bih da ga ubacim u auto pošto me u njemu zeza gmaps, tj neće nešto da radi... Gde skinuti i app i mapu? Moš i na pp...

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 11 months later...

Google maps je uneo novi autoput. U teoriji, do Vrnjačke banje je skoro pa u minut isto vreme potrebno ako se ide novim autoputem, ili do Batočine pa preko Kragujevca. 

 

Šta kaže praksa, kojim putem je bolje ići?

 

Edited by pacey defender
Link to comment
22 hours ago, namenski said:

Autoputem do Pojata, pa Krusevac, Trstenik, Vbanja...

Mislio sam da ce novi autoput malo prekratiti vreme odlaska. Ovo preko Trstenika je  duze par desetina km. Ne secam se kakav je put u delu kada se sidije sa autoputa, da li se prolazi kroz gomilu naseljenih mesta. TO bih svakako izbegao. 

Link to comment
6 minutes ago, pacey defender said:

Ne secam se kakav je put u delu kada se sidije sa autoputa, da li se prolazi kroz gomilu naseljenih mesta. TO bih svakako izbegao. 

ima ih, al nije toliko strašno

Link to comment

Kruševac-Kraljevo je jedan od boljih magistralnih puteva u Srbiji, ok održavan, ravan, dobra vidljivost, ima i dosta dionica gdje je 80 ograničenje, nije ništa strašno. 

 

Brži kums

Link to comment
8 minutes ago, pacey defender said:

Mislio sam da ce novi autoput malo prekratiti vreme odlaska. Ovo preko Trstenika je  duze par desetina km. Ne secam se kakav je put u delu kada se sidije sa autoputa, da li se prolazi kroz gomilu naseljenih mesta. TO bih svakako izbegao. 

Koliko se secam, a sto kaze KUMS, nije strasno: od Pojata do Krusevca i ovako i onako, nije da nema, Krusevac se OK obilazi, nastavljas Moravskim putem koji obilaz Trstenik, ostalo je kao na svakom regionalnom putu u Srbiji, ali sve u svemu, izmedju varijanti koje razmatras, ja se ne bih ni sekund dvoumio.

Na stranu sto izbegavas Kraljevo i pripadajuci haos.

Ako ti je do skitnje i ne zuris, mozes da u Stopanji skrenes levo, Rudenica pa dalje, nevidjeno lep kraj, uporediv sa najlepsim francuskim pejsazima, Aleksandrovac, Mitrovo polje pa preko Goca u VB sa planinske strane.

Vredi se pomuciti.

Link to comment

ovaj post je čisto zarad unošenja dodatne zabune

 

išao sam do kraljeva novim putem, a drugi put do trstenika e75. meni je neuporedivo lepši ovaj novi, pejzaži i sve uz to. e75 mi je dosadan do zla boga, valjda jer sam ga prošao milion puta

 

 

ako ideš, pretpostavljam da ćeš se i vratiti

:Jova:

 

 

ja bih kombinovao obe varijante, jednim putem tamo, drugim nazad

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...