Jump to content
IGNORED

da se prijavim...


Maljutka

Recommended Posts

P.P.S.A mogao bi i taj koji mi je rekao za ovaj forum da mi pozeli dobrodoslicu... :D
taj ko ti je rekao za forum ti sigurno nije prijatelj.al kad si vec ovde, srecno.
Link to comment
taj ko ti je rekao za forum ti sigurno nije prijatelj.al kad si vec ovde, srecno.
Nije mi prijatelj,brat mi je...Matilda,bukvo jedna,postuj na mojoj raspaloj temi,dok me nisu rastrgli ovi tvoji forumasi!
Link to comment
...postuj na mojoj raspaloj temi,dok me nisu rastrgli ovi tvoji forumasi!
C, c, c, c... Odrekla si nas se pre nego sto je petao uopste zakukurikao.Uostalom, svako moze danas da tvrdi da je Matildina sestra. (Jeste, i ja sam Cak Norisova... ) Nista ti ne verujemo, dok ne prilozis na uvid zajednicku sliku! WARNING: znamo da razlikujemo fotoshop angry.gif od real deal-a! Ovo je trebalo da kaze neki forumas, ali niko se ne usudjuje... cak ni Miralem. :)
Link to comment

Chivo,nema problema,sliku cu odmah staviti,ukoliko uspem. :DMoze svako da tvrdi da je Matildina sestra,ali pitajte Kelta koliko licimo.Uostalom,evo fotke...P.S.A taj Miralem je ovde zaduzen za teranje novih-starih neaktivnih clanova ili...? :o

Link to comment
Chivo,nema problema,sliku cu odmah staviti,ukoliko uspem. :DMoze svako da tvrdi da je Matildina sestra,ali pitajte Kelta koliko licimo.Uostalom,evo fotke...P.S.A taj Miralem je ovde zaduzen za teranje novih-starih neaktivnih clanova ili...? :o
on je siva eminencija ovog foruma. mene je banovao 10ak puta bez razloga. najbolje je da mu odmah posaljes 10 evara i resis se bede.
Link to comment
jako ste simpatični zajedno, kao estradna pevačica i njen menadžer/tekstopisac. od toga ne može više, vrhunske fotke i personaliti, svaka čast.
Ja izgledam kao estradna pevacica?O Boze,ocigledno ne znas kako izgledaju estradne pevacice.A i ne vidim cemu takve prozivke,m?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...