Jump to content
IGNORED

da se prijavim...


Maljutka

Recommended Posts

Ne znam kako ovaj forum funkcionise,ali na mnogim forumima novajlije otvore temu da pozdrave stare clanove foruma.Volela bih da ova tema posluzi bas tome.I ja da vas pozdravim jer sa nova,iako sam se registrovala pre par meseci,tek od danas postajem aktivna.Sa foruma poznajem samo jednu osobu,ali za mnoge sam cula,samo najbolje naravno... :)

Link to comment

samo da znaš da je ovaj forum visoko adiktivan, pa ako imaš neke ozbiljne karijerne planove bolje je da ostaneš pasivna, jer ništa nećeš stići od foruma.

Link to comment
samo da znaš da je ovaj forum visoko adiktivan, pa ako imaš neke ozbiljne karijerne planove bolje je da ostaneš pasivna, jer ništa nećeš stići od foruma.
Zasto tako mislis,tj zasto mislis da ce mi forum biti glavna preokupacija?
Link to comment
Zasto tako mislis,tj zasto mislis da ce mi forum biti glavna preokupacija?
ne znam, izgleda da je ovaj forum misterija. a možda admin ima svoje forumaše provokatore koji postove pišu uz pomoć NLP tehnika, pa to utiče na obične neznavene čitaoce. neki od njih su čak obrazovani psiholozi koji su se odmetnuli na mračnu stranu profesije. čuo sam i da postoji program koji svaki tekstualni sadržaj može da "očisti" od NLP kuka i udica, ali još nisam video svojim očima. tako da pripazi, oprezna budi.- kud se spremaš?- idem da ih pozdravim!- čuvaj se ti Miljo
...- što su lijepi, džede!a što se tiče pomenutog admina, pukovnika Teachera, najbolja ilustracija o kakvom se čoveku radi još jedna filmska replika:- ... he was a kind man, he was a wise man?! He had plans, he had wisdom?! Bullshit man!!! Am I gonna be the one that's gonna set them straight, look at me: wrong!!!
Link to comment
ma nema ga, malo sale sa novim clanovima nije na odmet. eto, dobrodosla.
Nisam novi clan,samo nisam bila aktivna na forumu.P.S.Hvala svima koji su mi pozeleli dobrodoslicu! :)P.P.S.A mogao bi i taj koji mi je rekao za ovaj forum da mi pozeli dobrodoslicu... :D
Link to comment
Nisam novi clan,samo nisam bila aktivna na forumu.P.S.Hvala svima koji su mi pozeleli dobrodoslicu! :) P.P.S.A mogao bi i taj koji mi je rekao za ovaj forum da mi pozeli dobrodoslicu... :D
Aktiviraj se malo. Sve postove napisa oko ovih dobrodoshlica.Dodushe ,ono sa selom ti se pozlatilo :Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...