Jump to content
IGNORED

Auto skole


Behemoth

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • beta

    9

  • halloween

    6

  • kud u maglu Simoviću

    6

  • Miralem

    4

Polagao neko u Viru (Turbo Viru) kod Fontane?
Drugar položio u Turbo Viru pre nekoliko godina, vozio VW Polo, onomad su mu komentari bili dosta pozitivni.Gore je neko pitao, pa evo za Zemunce 1 info da nekoliko instruktora iz Pravoa živi u Zemunu & beyond, pa mogu da ukombinuju da vas kupe kod kuće ako se tako dogovorite.
Link to comment
Polagao neko u Viru (Turbo Viru) kod Fontane? Prilično su povoljni sa cenom i daju uput za lekarsko u Dr Ristiću ali imaju mala auta (korsu i punta)..
Koje je ovo vreme, jebote...ja sam ucio da vozim na Fići
Link to comment
Jel zna neko, postoji li mogućnost da se završi kurs u jednoj auto školi (tj. da se izvezu svi časovi), a da se polaže u drugoj? Ne sviđa mi se praksa obaranja kandidata u dilu sa policajcima samo da bi se izvuklo više para...
Ako nije kasno vec...to je moguce ali naravno uz novcanu naknadu...kad je moja devojka menjala skolu to je kostalo 2K dinara...ali mislim da je to regulisano pravilnikom skole, sto ce reci, cena zavisi od skole do skole...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Rešio sam da hitno,  sledeće  nedelje, upišem vožnju, tj, da naučim da vozim.

Je l' spominjano Zeleno svetlo i dalje dobro?

 

Ima li na forumu neki topik koji se bavi tematikom polaganja vožnje, za nas koji automobile razlikujemo samo po boji i po broju točkova?

Link to comment

Bio ja u Zelenom svetlu skoro za A kategoriju, dobri su i korektni, plus neki njihovi instruktori imaju licencu za ispitivaca tako da ti na ispitu sedi samo jedan pandur u kolima, a ovaj se bratimi sa njim i tera ga da te pusti da polozis.

Link to comment
  • 1 year later...

Da li imate preporuku za auto školu u kojoj je žena instruktor vožnje, dobar?

 

Da li cena utiče na kvalitet, razlike nisu velike, koliko vidim između 52 i 60 hiljada, ali zašto uzimati skuplje ako je sve isto.

Ne znam ni kako se to organizuje da li termin biram ja ili šta ti se zalomi? Gde je bolje da idem- posao Novi Beograd ili blizu stana Voždovac, Trošarina.

Nije me zanimala ova veština, ali sad je kraj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...