Jump to content
IGNORED

Marmite, Vegemite...


lucidan

Recommended Posts

Vegemite rula, U teoriji koje se ne pridržavam stalno idealan doručak sadrži tost leba, buter, vegemite, šnitu kačkavalja i čašu jogurta. Upoznao klinku od dve godine, za doručak joj spreme baš ovakav doručak, samo što ona čapka vegemite i samo to jede, sve ostalo ostavi. Postoji i neki baby vegemite, to za navikavanje dece i odraslih.

Link to comment
  • 2 months later...

marmajt je bio bljak ali se sad pitam da nije bilo do toga da mi niko nije objasnio kako se upotrebljava (sad kad vidim sve one uzbudljive recepte malo se rastuzim :( a meni nije palo na pamet da moze i drugacije no kao sa uvek socnim sendvicicima sa marmeladom medveda pedingtonahit je bilo i to sto je skoro cela teglica marmajta koju sam dobio na poklon, posle duzeg stajanja u fridzu naprosto nestala (posle sam proverio i sa ukucanima, nije bilo odmazde zbog aprijatnog iskustv, izgleda imam u komsiluku marmajt snatchera brrbtw reklame za marmite su stvarno najboljeeehttp://www.youtube.com/watch?v=G2PTSZj6tx4&feature=related

Edited by palfoot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...