Jump to content
IGNORED

Beogradski komarci


Eraserhead

Recommended Posts

ovaj proleteo dvaput i zajebo stvar :mellow: (ja sam vazdušnom linijom ~50m od dunava)
Vala bas! Cuo sam 2 aeroplana i to je sve. Ranije su zujali svakih pet minuta <_< Evo i treceg negde u daljini<_<
Link to comment
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Anonymous

    11

  • Kelt

    8

  • fabius maximus

    6

  • renne

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

kolko sam ja cuo, zaprasivanje kasni jer je neko zaboravio da na vreme raspise tender za kupovinu neophodne hemikalije.
A i u NS su isto zaboravili da raspišu tender... Mnogo su nešto zaboravni ti u vladajućim strukturama...Mislim da ću i ja biti zaboravan na sledećim izborima... Jako zaboravan...
Link to comment

Po ko zna koji put proklinjem nameštaj tamnije boje i luft između gornje ploče ormara i plafona. Ako stanem sa strane, onda još i mogu da vidim na bočnoj ivici, ali je toliko daleko da ne mogu da ga dohvatim rukom, već mogu samo da ga isteram a onda krene jurnjava po sobi sve dok mogu da pratim malu crnu tačku koja dođe u ravan sa lusterom koji me zaslepi pa tako narednih tridesetak sekundi ostajem otvoren za napad ostalih koji su kidisali dok sam jurio ovog jednog. A tek features... lupiš ga a ne bude mu ništa. Drugi ima rilicu od koje te zaboli do kosti kad ubode. Ali ubedljivo najgori su oni sa atipičnim zvukom krila, glasnim zzzzzzz koje se čuo makar bio u najudaljenijem kraju sobe. Jedan takav (krupan) primerak sam jurio bukvalno tri dana jer je bio jako brz. Blood to neurosis ratio, radije biram da budem uboden i ostavljen na miru nego da me maltretira cele noći.Na plafonu nemam samo larve, svi ostali razvojni oblici su zastupljeni.Paukovi su već postali hibridi, polako evoluiraju ali nikako da nahvataju njih, već je jedan počeo da se spušta sa plafona na jednoj niti, kao specijalac, ali - ka meni.Sad kako su ih prskali uleteli su unutra prilično besni i raspoloženi da bodu ne što su gladni, nego što im se može.

Link to comment
Paukovi su već postali hibridi, polako evoluiraju ali nikako da nahvataju njih, već je jedan počeo da se spušta sa plafona na jednoj niti, kao specijalac, ali - ka meni.
Ne uzgajaš paukove dobro... Ja moje pazim i gajim... Zato love komarce kao od šale... Po ćoškovima, u paučini, samo gromuljice... I moji srećni ljubimci oko njih...
Link to comment

Gledam danas ljude po aerodromu, svi prekriveni crvenim pečatima, fale samo pijani Šerbedžija i Švabo sa kukuljicom i eto Variole 2. Ja ponosno overen ispod oka levoga, mrlje po rukama i tijelu ni ne brojim, ko da me izlemao patuljak.

Link to comment

đavola, danas su hasali po vračaru i po stadionu džeena.trenutni je spas u onom raid sokoćalu napunjenom peskom. čim su danas izvetrile patrone skotovi su učinili 1 juriš, ali su patrone zamenjene i sada mogu samo da trzaju nogicama po patosu.

Link to comment
đavola, danas su hasali po vračaru i po stadionu džeena.trenutni je spas u onom raid sokoćalu napunjenom peskom. čim su danas izvetrile patrone skotovi su učinili 1 juriš, ali su patrone zamenjene i sada mogu samo da trzaju nogicama po patosu.
Izvestaj sa Terazija dodaje 1 defekt u zaprasivanju i u ovim krajevima. Evo ih veseli, debeli i spremni da grizu podjednako kao i pre nego sto je uspesno okoncan 1 tender za kupovinu zaprasivaca. Zaprasim im ga... zenska vamilija...i tako dalje.Sta ti je dijalektika. Nekad se za prezivljavanje cekalo u redu za secer, zejtin i brasno. Danas je sve to u ropotarnici povijesti a Raid se nametnuo kao Osnovna Ljudska Potreba.
Link to comment

Izgleda da su pobegli u brda. Lukavo.Svejedno, živeo Đilas!Verovatno nam se smeje sa nekog egzotičnog ostrva, inače bi se već pojavio u avijatičarskoj uniformi, da lično rukovodi operacijom ubijanja komaraca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...