Jump to content
IGNORED

Beogradski komarci


Eraserhead

Recommended Posts

da bi se prskali komarci potrebno je da 10 dana bude bez kise. ali ne i sasvim bez kise. znaci mora sestog dana da padne nekih 100000 kapi po m2.takodje je potrebno da njihov broj naraste do 100000000000000000 kako se ne bi bahato rasipali vrlo oskudni resursi. jednostavno postoji samo 1 bocica tog spreja kojim prskaju, pa se mora racionalno trosititakodje je potrebno i da u tom trenu svi avioni rade i budu u stanjupotrebno je i da gospodin iz zavoda zaduzenog za komarce, inace takodje Komarac, par puta gostuje kod caplje u beogradksoj hronici i da ga ona napusi ko vola
a inače, vrlo sofisticirana metoda da procene kada je vreme za prskanje je da izaberu topovsko meso, pošalju ga na obalu sa zavrnutim rukavom i posle određenog perioda (5 ili 10 min) se broje ubodi, ako je ispod deset ili tako nešto... nije vreme prskanju :D Svake godine ista priča, prskaće ih polovinom jula verovatno.
Link to comment
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Anonymous

    11

  • Kelt

    8

  • fabius maximus

    6

  • renne

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

dok se vas dvojica rapsravljete komarci ce nas sve izesti
Ne raspravljamo se, on tvrdi da me zabole sto su mp40 i on zapocinjali romansu uz Pere Ubu pa im nije islo a mi resili da malo dodamo muzike za dahtanje kako ih ne bi jeli komarci.
Link to comment

Nista, ostajem ja kao prozvani novi debil na forumu. :( Nego, da se vratimo na fotografiju koju je postovao stari debil sa foruma:Bilo je za ocekivati da ova tajkunska najava razotkrije negu pikantnu malverzaciju ali...Samo smo obavesteni da je Djilas usao u tal sa komarcima, odnosno da je pao dogovor o nezaprasivanju.Komarci su se obavezali da ce manje ujedati i ostati zivi a tajkun uzima pare od hemikalija koje trosi samo na papiru.Krunski dokaz:

Samo me je jedan ujeo, ali su me nadleteli milioni.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...