Jump to content
IGNORED

Beogradski komarci


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Anonymous

    11

  • Kelt

    8

  • fabius maximus

    6

  • renne

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne da ja znam, a imam mentalnu mapu svih legalnih i ilgelanih destilerija alkohola po Srbiji. svaki kazan je zabeležen i uredno zaveden da mi nešto ne promakne.jesi ti konačno saznao ko si i šta želiš?

Link to comment

Šta god da su prskali, nije baš najdelotvornije.Živim pored Dunava, pa pouzdano znam kako kidišu, mrcine gadne. Čini mi se da je malo, ali jako malo smanjena navala komančerosa. U životu nisam brže spizdio kutiju Raid tableta. Otrov iz vazduha i otrov u kući. :( Tragikomične su scene šetača, koji su došli da kuliraju na keju i mazohistički u tome istrajavaju, braneći se kojekakvim granjem od podivljalih rojeva.

Link to comment

sinoć na plafonu iznad kreveta 18 komada. Sitnih. A u ostalim uglovima barem još troduplo toliko.Odlepiću, danas kupujem raid za svaku sobu, ovako ne može više da se živi.

Link to comment
sinoć na plafonu iznad kreveta 18 komada. Sitnih. A u ostalim uglovima barem još troduplo toliko.Odlepiću, danas kupujem raid za svaku sobu, ovako ne može više da se živi.
a jel imamo mi neke borce za prava komaraca ili sta?
Link to comment

Komarski nacionalni front, ili komarci u crnom ili komarska LBGT alijansa...Oni su i razvodnili preparat, pa tzv. zaprašivanje nije dalo očekivane rezultate.

Link to comment

Nisam imala komarce u stanu sve do zaprasivanja. Na nebu iznad dela grada u kome stanujem, u danu zaprasivanja nisam videla ni jedan jedini avion, pa pretpostavljam da su sa zaprasene teritorije komarci lagano doleteli na moju nezaprasenu, sto smatram da nije fer od strane zaprasitelja...I jos nesto. Moji prijatelji sa zaprasene teritorije Beograda se zale da iako su videli avione, nisu osetili onaj poznati miris sredstva koje ubija komarce, zbog toga opravdano smatram da je zaprasivanje vrseno samo psiholoski a ne i prakticno angry.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...