Jump to content
IGNORED

Beogradski komarci


Eraserhead

Recommended Posts

Nema topica "Gradska vlada" pa cu onda ovde da iskomentarisem. Ovo sa nezaprašivanjem komaraca je ludilo. Meni se u zivotu nije dogodilo da ovoliko komaraca rasteruje ljude sa ulica. Ovaj grad bukvalno trpi ekonomsku štetu zbog njihove gluposti. Mislim da su ovi zreli za "dovidjenja".

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Anonymous

    11

  • Kelt

    8

  • fabius maximus

    6

  • renne

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema topica "Gradska vlada" pa cu onda ovde da iskomentarisem. Ovo sa nezaprašivanjem komaraca je ludilo. Meni se u zivotu nije dogodilo da ovoliko komaraca rasteruje ljude sa ulica. Ovaj grad bukvalno trpi ekonomsku štetu zbog njihove gluposti. Mislim da su ovi zreli za "dovidjenja".
Samo da dodam potpis. Svake godine slusamo bajke o neverovatno komplikovanim meteoroloskim uslovima koji moraju da se ispune ne bi li se uspesno zaprasili komarci ali ove godine su ga stvarno preterali. Valjda racunaju da to sto svi idemo okolo kao da smo dobili boginje je mala cena za ustedu goriva za avione i tog jebenog praha kojim zaprasuju. Juce sam se na terasi jednog restorana premestao dva puta kako bih uspeo u koliko toliko normalnim uslovima da zavrsim s ruckom, a stan mi je prakticno pod opsadom komaraca. Ne smem ni da pomislim kako je ovima koji zive blize rekama. Jeste naoko sitna stvar ali Djilas stvarno zasluzuje par samara zbog ovoga. Edited by harper lee
Link to comment

Ne bi me čudilo da je Delta uvoznik Autana! :D Upravo provozao bajk do Ade, ovo je potpuno nepodnošljivo! Ne može niko da me ubedi da ne postoji način da se marva potamani čim krene da buja. Javašluk!

Link to comment

Ovo je stvarno neverovatno. Nikada se nije desilo da zaprašivanja ne bude do 21.07.A ja sam toliko alergičan na ujede komaraca da to nije normalno, od svakog ujeda dobijeg kvrke prečnika 2-3 cm, užas.

Link to comment

nije nikakva reklama... ja zivim vrlo blizu reke, prozori su mi otvoreni kad god klime nisu ukljucene a nemam nijednog komarca u stanu. razlog je vrlo prost, koristim raid night&day. bukvalno nijedan komarac u stanu poslednje dve sezone. izlazak napolje je sasvim druga stvar...

Link to comment
nije nikakva reklama... ja zivim vrlo blizu reke, prozori su mi otvoreni kad god klime nisu ukljucene a nemam nijednog komarca u stanu. razlog je vrlo prost, koristim raid night&day. bukvalno nijedan komarac u stanu poslednje dve sezone. izlazak napolje je sasvim druga stvar...
I moj fort za sada odrzava ista reklama. :lol: Valjda ce od sutra i Raid u zasluzenu penziju.
Link to comment

Ukoliko se dobro sećam, čak i 1999 su zaprašivali pre 21. jula (tada je bila najezda, hteo sam NATO-u da pišem da nas zapraše, da za promenu budu od koristi).Mislim da će Đilas i družina na sledećim gradskim izborima biti vrlo neprijatno iznenađeni rezultatom.Edit: Možda bi neko mogao da otvori topik Đilas.

Edited by Anonymous
Link to comment

Šta je ovo? Letnja šema na PPP? Priča o Vladi je priča o odsustvu zaprašivanja komaraca? Kao u Šveckoj da se živi! Eh, gde je nestao stari PPP..

Link to comment

Znam da je to kod nas "obicaj", ako tako mogu da se izrazim, ali zar je bas zaprasivanje celog grada neophodno?Mislim, postoje raznorazne bezodorne i neotrovne (po coveka i sredinu) kreme/sprejevi da se komarci i ostala napast oteraju. Da li zaista treba sve da zaprasimo? Da li je iko uradio studiju o stetnosti zaprasivanja, tj mogucnosti da naskodi deci, odraslima itd.?Nisam primetio bilo gde u Evropi/zapadnom svetu neku slicnu radnju, a komaraca i slicnih zivina nije da nema.

Link to comment
Ne bi me čudilo da je Delta uvoznik Autana! :D Upravo provozao bajk do Ade, ovo je potpuno nepodnošljivo! Ne može niko da me ubedi da ne postoji način da se marva potamani čim krene da buja. Javašluk!
Delta jeste uvoznik Autana... :ph34r:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...