Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

evo ja već tri dana uredno doručkujem, pa recimo pola sata do sat posle ustajanja i to nikakve slatkiše, nego jaja, slanina, kajmak, leba malo, sir, i tome slsuper se osećam, nije mi ništa teško i ne spava mi se.nisam gladna u početku, ali kada počnem da jedem, onda ide :Dmeni je samo problem dok ne prevaziđem ono uobičajeno vreme doručka koje je bilo oko 10, uvek sam gladna u to vreme.nisam promenila vreme doručka ni zbog kakvih dijeta i tome sl. već isključivo zbog svog želudca koji više ne podnosi kafu na prazan stomak

Link to comment

Kuvani đevrek i biobalans 0,5 l ima tome već dosta vremena. Malo kasnije, na poslu, zeleni čaj.Nikad nisam ni bila ljubitelj jaja na oko kajgana i sl, ali usled višegodišnjeg izbegavanja, jaja sa slaninom biram kad doručkujem u nekom hotelu.Neke naše novine su prenele intervju sa najstarijim Britancem na njegov rođendan. Na uobičajeno pitanje koja je tajna dugovečnosti, odgovorio je- engleski doručak.

Edited by halloween
Link to comment
zdravko to sve kuvas ujutru?svaka cast!
ma imam ja dosta vremena :) salu na stranu, uglavnom me isto ljudi pitaju kada to spomenem, ali ne oduzima to bas toliko vremena, kuvanje je samo dok voda ne provri, sve ostalo se samo ubacuje posle ...
Link to comment
  • 1 month later...

Mrzi me da izlazim po đevrek, pa je Nutri vita dobila šansu..http://www.nutricia....gory&id=51&pg=2Preporučujem.Hidrotermički obrađena krupica, 5 kesica u pakovanju od 101 (na sniženju u Idei) do 135 din. Od ovsa se napravi fina masa kad se pomeša sa mlekom, sa toplom vodom bi trebalo isto da reaguje. U ovsenu masu sam dodala domaći med koji udara u mozak koliko je jak.

Edited by halloween
Link to comment

ja budem gladna čim oči otvorim,ali toliko budem gladna da me boli 5min posle budjenja..i moram da ustanem,možda i ne bih,još bih spavala ali budem gladna pa moram

Edited by ivy
Link to comment

već jedno 4 godine 100 gr mešanih pahulja u mlijeku + voće. i pre toga dve veće čaše vodepahulje uzmem iz zdravih hrana, leti ubacujem sve, ali najmamojebnije su kajsije, breskve + kupine/maline. grožđe i kurške u jesen. zimi samo jabukedscn2740.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...