Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

zaboravila si da trgnes dve-tri loze s nogu.
dobro me poshjeti. mislim, shalu na stranu, meni je doruchak smert, pa josh ovakav preporucheni, odma laku noc pameti :omada, jel, ja sam vazda za cvetanje 1 mnozine cvetova. 1000 mnozina :D Edited by thermal bug
Link to comment

ja se sada učim da probudim u sebi te nakupine praotaca, al' mi nešto salbo ide, tj, ne volem da jedem ujutro :( al' zato volem da u ponoć smažem po kile sladoleda :wacko: , a ono nije da nije logično da to i nije baš najbolje što za sebe možemo da uradimo

Link to comment
Voistinu.Sve koje znam da jedu ujutru, zdravi, pravi i vitki.
mozda je njima gospod partenon dao takvu mashinu da mogu da konzumiraju i kad oni mogu i kad mi mozemo i kad niko ne moze, a jutro im se samo kolateralno pogadja u toj masi konzumiranja. mislim, nekad mora biti i jutro. to su oni sto sabiju po bureka ujutro i nije im nishta. a ja gledam jabuke i bubrim :lolol:
Link to comment

Ne'am pojma, bila neka priča kao pokrene se metabolizam pa sve to lepo potroši i spremno dočeka ručak, a ovako se ulenji pa... A moguće da jednostavno imaju pantljičaru pa je moraju nahraniti.

Link to comment
Voistinu.Sve koje znam da jedu ujutru, zdravi, pravi i vitki.
ama bre to je sve 1 mitkao ono ko doručkuje a ne večera biće zdrav prav i vitak, i ko ne jede posle 18/19/x sati (upisati po želji), a oni drugi će biti debeli, ii tako to
Link to comment
Sestro slatka da vidiš ove moje šta hasaju ujutru. Sve k'o jablanovi i vite jele, umiru samo ako ih nešto zgazi :cry:
ali to je prirodno takav svet. ja, ako izedem pre 12 chetvrt bureka (praznog!) i pripadajuci jogurt, ili to neshto shto se hvali da bash treba da budu puni energije surovi shljakeri u kapitalizmu, nisam brate ni za pamet ni za motiku.samo za snovilend.mislim, a i u 12. onda do 16 ne mogu da ustanem dok sve to ne iskonvertujem u slaninu. nisam ja za to :( Edited by thermal bug
Link to comment

To je zato što tvoj mozak troši puuuno krvi na poslu, pa čim mu uzmeš malo za varenje ide u stand by.Mi sporiji možemo da jedemo koliko hoćemo. :DŠalim se, mislim ne da ti mozak ne troši puno, nego to ima veze s glukozom, koja skoči nakon obilnijeg obroka pa hoće da "uspavljuje".

Edited by wall
Link to comment
To je zato što tvoj mozak troši puuuno krvi na poslu, pa čim mu uzmeš malo za varenje ide u stand by.Mi sporiji možemo da jedemo koliko hoćemo. :DŠalim se, mislim ne da ti mozak ne troši puno, nego to ima veze s glukozom, koja skoči nakon obilnijeg obroka pa hoće da "uspavljuje".
ziv si se nashalio i naizvinjavo i te stvari :lolol:
Link to comment

Ja mislim da nije poenta pojesti jak dorucak (jaja, slanina, burek, i tome slicno) i onda sesti za kompjuter, jer od toga zaista mozes samo da brekces i zaspis posledicno :D Ali, valja pojesti bar nesto da se zeludac uposli. Nas je nana, koja je bila vaspitacica, navikla na doruckovanje odmah po ustajanju, u njenom univerzumu kada bi neko izasao iz kuce bez dorucka nastala bi kataklizma i armagedon ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...