Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

Dobar je Petrov, ima ih u Univerexportu i u Rodi. Jedino, jogurt mi se nije dopao, redak je i gromuljičast. 

 

Alpsko mleko, ako mislite na plavo beli tetrapak, se proizvodi samo u Sloveniji, čak ima neki žig o garantovanom poreklu. Ono gore iz Bljuca je od pre deceniju i po. 

Meni je to najbolje redovno mleko, koje najčešće kupujem. 

Link to comment
4 hours ago, Jumanji said:

Nisam koristila, nisam ni znala da postoje, niti sam naletela nekad u marketima, ali deluju ozbiljno dobri 3.5 mm mleko plus u staklenoj boci, to mi se svidja.
Kupujem ga na pijaci od mog prodavca ili Zapis Tare (2.8%), nema razlike, kajmak debeo, mleko slatko i preukusno.
Jogurt ZT od 2.8%, mislim da nemaju sa vecim % toliko je gusto, kasikom da se jede. Mmmm

Probala bih sve ovo od Peteova.


 

gde si ti videla 3.5 ?

Link to comment

ja jedem jaje na oko sa sunkom takozvani hemendegs :D ..poredjam dva,tri parceta sunke na tiganj pa preko razbijem 2-3jajeta,dodam kockicu-dve maslaca  i poklopim dok se ne ispece rovito na kraju posolim sa solju sa suvim vrganjima...to mi je omiljeni doruca vec nedeljama...

 

 a jel jeo uopste neko nojevo jaje?jel ogromno zumance? kakvo je?

 

homer-simpson-feature1.png

Link to comment

ja sam se ponovo rodio kad mi otkrise kako da zgotovim jaja na oko bez velike muke. tuknem, posolim, sunem kashicicu vode, poklopim i posle otprilike dva minuta gotovo - virnem pa zakljucim al otprilike toliko. belance idealno peceno, zumance rovito taman kolko treba. nista da se vrti, nista da se poliva mascobom, ne moze jednostavnije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...