Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

2 hours ago, ivy said:

ja bih umrla od gladi za pola sata kad bih to doruckovala

Meni je to prvi obrok,u 7, pre kafe

 U 9:30 jedem konkretno:D 

 

Def vise volim krupne, ove usitnjene u vodi ko piljevina

Link to comment
2 hours ago, darling said:

 

i mericu i po wheya :D

 

@mraki  etkerice su jako ukusne, s proteinom od vanile ko keks i mleko. mi lajk it veri mac. tenks. 

A cekaj..120 gr suvih pa kuvas..ili mens helth fazon,120gr kuvane kase?

Link to comment

Nabavih neke jako tanke ovsene pahulje, kao flis papir, u DMu (te njihove su iste kao te sto vec imam, mozda koji nm manje), i napravih jednu turu sa tim, ali opet bez mleka u toj vocnoj varijanti; verovatno zato sto je sa vodom a nema nesto lepo u sebi, poput mleka, je bas bezukusno. Stavila sam mnogo voca u to da zabasurim neukus i malisa nije odbio. Napravicu jednom i u mlecnoj varijanti, da vidim kakvog je onda ukusa. (Meni je griz sa mlekom sam po sebi dovoljno lep, ne moram da stavim nista unutra)

Ovo mu napravih negde sredinom dana, ujutru se pocinje sa necim postenim sta ima meso u sebi. :D

Link to comment
Darling and The Crazy Zrnevlje

Ma nee [emoji5] ipak vas toliko ne poznajem.Ali od kako sam dosla, ovde se pise samo ovsenim pahuljicama, koje obozavam btw, pa se mislim ..doruckujete li nesto drugo? [emoji5]

 

Inace najcesce konzumiram iz Maksija one njihove Bio, 0,5 kg pakovanje. Najdostupnije, a opet meni bas ukusne, imaju taj keksast ukus. I uglavnom u smutiju, na koje sam se navukla, svako jutro pocinjem sa njimaa

Vec dugo mi je spanac glavni sastojak [emoji16]

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, askeladden said:

A cekaj..120 gr suvih pa kuvas..ili mens helth fazon,120gr kuvane kase?

 

womens health fazon, 120 grama suvih :D, pa zalijem vrelom vodom. za dorucak odmeravam 60 grama suvih.

 

kad nemam trening, doruckujem jaja, al tu nemam ideju sta bih jos napisala :D

 

Edited by darling
Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:

Ma nee emoji5.png ipak vas toliko ne poznajem.Ali od kako sam dosla, ovde se pise samo ovsenim pahuljicama, koje obozavam btw, pa se mislim ..doruckujete li nesto drugo? emoji5.png

 

 

Daj brzo fotku jaja i slanine przenih. 

Link to comment
9 hours ago, I*m with the pilots said:

Nabavih neke jako tanke ovsene pahulje, kao flis papir, u DMu (te njihove su iste kao te sto vec imam, mozda koji nm manje), i napravih jednu turu sa tim, ali opet bez mleka u toj vocnoj varijanti; verovatno zato sto je sa vodom a nema nesto lepo u sebi, poput mleka, je bas bezukusno. Stavila sam mnogo voca u to da zabasurim neukus i malisa nije odbio. Napravicu jednom i u mlecnoj varijanti, da vidim kakvog je onda ukusa. (Meni je griz sa mlekom sam po sebi dovoljno lep, ne moram da stavim nista unutra)

Ovo mu napravih negde sredinom dana, ujutru se pocinje sa necim postenim sta ima meso u sebi. :D

 

Ne muči dete, daj mu Čokolino.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...