Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

ja kupim ove kad nadjem u rodi

 

750x750-1884.jpg

 

 

85 dinara 500grama

pitam se sto su toliko jeftine, neko objasnjenje?

 

primetila sam da se neke pahuljice rastvore nakon par minuta a nekima treba i do 10ak minuta da omeksaju. ove s slike su od prve fele

garant su slabijeg kvaliteta,tj preradjenije, imaju visi glikemijski index i sl (manje vlakana) 

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Verujem da im ne fali ništa, samo su krupne, možeš ih samleti da se lakše rastvaraju. Jeftinije jer je private label. 

Tu je sirovina generalno dosta jeftina, ovi što ih pakuju deru.

U zdravoj hrani je cena na meru čini mi se tek nešto malo preko 100 dinara za kilogram i nisu uopšte lošije od drugih domaćih upakovanih.

Edited by mraki
Link to comment

Aha, onda dobijes kashu,ako su sitne?

Ne smeta sto su krupne, brinula me cena a ako je toliko jeftino kad se kupuje rinfuzno ima smisla. A bolje mi jer prodavci rinfuznih migu da lazu oko roka trajanja,svezine

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

Aha, onda dobijes kashu,ako su sitne?

Ne smeta sto su krupne, brinula me cena a ako je toliko jeftino kad se kupuje rinfuzno ima smisla. A bolje mi jer prodavci rinfuznih migu da lazu oko roka trajanja,svezine

Krupne moraš malo duže da kuvaš ili natapaš da dobiješ sličan efekat. Uvek možeš malo da ih usitniš u nekom secku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...