Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

Kafa+cigarete. <_<
to je meni bio doručak sto godina. prvo sam izbacio kafu pa sad i cigarete. ne doručkujem. možda sam 5 puta doručkovao ove godine. popijem crni čaj samo.a inače kad ležem i ustajem u normalno vreme volim kroasan sa čokoladnim kremom uz 3dl kole ili nešto ultra masno.
Link to comment
to je meni bio doručak sto godina. prvo sam izbacio kafu pa sad i cigarete. ne doručkujem. možda sam 5 puta doručkovao ove godine. popijem crni čaj samo.a inače kad ležem i ustajem u normalno vreme volim kroasan sa čokoladnim kremom uz 3dl kole ili nešto ultra masno.
Ba'te šo si izbacivao kafu i cigarete? :unsure:
Link to comment

Ranije sam imala naviku da doruckujem nesto sitno kod kuce pod obavezno, ali izgubih je usput. Sad gledam da pojedem nesto pre kafe kad stignem u kancelariju, tipa banana ili wellness keks sa suvim grozdjem, a doruckujem oko 11h. Jedino me zeza sto ne mogu da se nateram da ustanem malo ranije pada spremim dorucak kod kuce.

Link to comment
kaže gospođa gifing da je doručak najvažniji i da ga ne treba preskakatiko ne sluša, biće deb'o i trom i bolestan -_-
znam, to je ono kao kad je neandertalac, otpola lovac, dopola sakupljach, bobice jeo iskljuchivo izmedju 16 i 18h po zimskom, a od 17 do 19 po letnjem vremenu, jer mu je u to doba pankreas bio obavezno orijentisan ka varenju vocnog shecera. od oca je ostanulo sinu itakoto ^_^djizs, moj tromi organizam posle doruchka od slanine, jaja, slozenih sireva i ostale hrane za pre jutarnje smene u rudniku, moze samo da pita di je posteljina :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...