Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ziveo marfi.Bavim se poslom, gde sam prakticno jedini u gradu u bransi.Neka to npr. bude prodaja laptopova.Ukrali mi robu u vrednosti od oko mozda 1500 eurica.Biser koji je ukrao, javi se meni da mi proda robu koju je ukrao od mene.Uzivao sam.

Link to comment
Ziveo marfi.Bavim se poslom, gde sam prakticno jedini u gradu u bransi.Neka to npr. bude prodaja laptopova.Ukrali mi robu u vrednosti od oko mozda 1500 eurica.Biser koji je ukrao, javi se meni da mi proda robu koju je ukrao od mene.Uzivao sam.
moje kolege kad odu u nigeriju budu uvek opljackani od lokalaca. najvise im kradu specijalne alate, sa kojim prakticno lopovi ne mogu nista, a opet bez kojih kolege ne mogu da pocnu da rade. i tada pocinje pozoriste.lopovi iznesu robu na lokalni market, kolege dodju i najnormalnije se cenkaju sa njima, kao da kupuju jaja :D
Link to comment
То! Знам!Будилник.
SenkoAsocijacije sa nagradnim fondom su prosle sa Sen Tropeom. Sad sam bez kinte, a treba i da registrujem kola.Odgovor na PM, pa ako je bas toliko zanimljiv razjavi. Edited by fragand
Link to comment
SenkoAsocijacije sa nagradnim fondom su prosle sa Sen Tropeom. Sad sam bez kinte, a treba i da registrujem kola.Odgovor na PM, pa ako je bas toliko zanimljiv razjavi.
Боље не, баш је антиклимакс. Мистерија би се скроз разбуцала.И неко је то украо? :isuse:Уосталом, шта се чудим. По кући налазим све неке распарене ствари - кабл од оног исправљача што даје више напона и може да обрне поларитет, исправљача нигде. Ово без оног, оно без оног другог... пре рата су лопови бар били технички образовани.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...