Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Ja danas odneo jednu turu knjiga (pun ranac) do knjigomata u biblioteci, posle nekoliko sati pripremio i drugu turu, kad odem tamo, knjogomata ni od korova. Izgleda da su ga bas danas premestili negde povodom slave grada Nisa. Pa dobro, komplikovana aparatura od nekoliko dasaka nije se mogla lako klonirati pa da imamo dva. Ostavio sam knjige u holu (u niskoj biblioteci je to vise holce ili holic) biblioteke, pa nek trljaju glavu.

Mozda nije za ovu temu, al kad je vec pomenuto poklanjanje knjiga, moram pohvaliti ideju ovog bankomata (tako su ga krstili) koga ja zovem knjigomat. Prastajte.

Link to comment

Svojim očima sam gledao kako žene iz lokalne biblioteke čekaju kad prođe čistač sa kolicima pa ga zamole da odnese u kolicima gomile knjiga do kontejnera. Teške su, što jes jes.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Pre no što okačim na kp ajde da probam ovde.

Deuter Kid Comfort II nosiljka/ranac. Stanje ko na slikama, niš mu ne fali, plastična kopča sa slike šljaka iako jedan kraj malo štrči ka spolja.

U selidbi smo zagubili "suncobran", kabanicu pak nismo. Suncobran nije išao u paketu već se poručuje kao dodatna oprema. 

Nosivost 22kg žive vage + 2-3 kg u ranac.

Veoma udobna i praktična sprava, mi smo je baš dosta koristili i jako smo zadovoljni.

Za dicu od 6 meseci do 2-3 godine.

Mada naš gigant od 4 godine i dalje može da stane u nju.

 

 

Screenshot_20210928-092329_Gallery.thumb.jpg.9783a25b869450158bc467ac31ae773f.jpg

 

Za furunaše cena 6000 dinosaurusa.

 

https://www.rei.com/product/810852/deuter-kid-comfort-ii-child-carrier

https://www.deuter.com/int-en/shop/backpacks/p226113-child-carrier-kid-comfort

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...