Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Prodajem ženski bajs petobrzinac, pojma nemam za koju cenu :D bajs nije mnogo vožen , poslednjih  5 godina je u podrumu, rasklopljen zbog seobe .  Pretpostavljam da su unutrašnje gume posle toliko vremena loše , ostalo je ok, znam da je šimano menjač . I crvene je boje :D

Eto, i ako niko ne kupi savet oko cene bi mi dobrodošao ili savet postoji li u Bgu neko ko otkupljuje biciklove, ono što sam našla u oglasima ne radi poso

 

Link to comment

jel si bila na 2bike.rs?

tamo ti je najveća berza biciklova. fotkaj ga u reprezentativnom stanju i okači, a cenu formiraj po sličnim/istim modelima koje tamo vidiš

Link to comment
1 hour ago, Duci Simonovic said:

Ja bi ga uzo ako je nesto prejeftino

aj pogledaću  na toj berzi što ovaj iz magle predlaže :D pa da smislim cenu, tamo nisam bila. Pojma nemam šta bi bilo prejeftino :D

Edited by ljuttko
Link to comment

Eto covek ne zna ni sta hoce, ja sam za razliku od njega ozbiljan, bicikli ce biti lepo udomljen, i zna se kako izgleda kad se nesto stavi na oglas - javljaju se kojekakvi, gnjave i smaraju, ako hoce sa takvima da se bakce zarad kojeg dinara vise samo napred.

Link to comment
12 hours ago, Duci Simonovic said:

Eto covek ne zna ni sta hoce, ja sam za razliku od njega ozbiljan, bicikli ce biti lepo udomljen, i zna se kako izgleda kad se nesto stavi na oglas - javljaju se kojekakvi, gnjave i smaraju, ako hoce sa takvima da se bakce zarad kojeg dinara vise samo napred.

 

 

Samo se vi momci nadmećite, para po para, kamara  :D

Duci, fotku od biciklete šaljem kad uspem da dodjem do kuće  za dana i  biciklo izvadim iz podruma  gde vlada večiti mrak i led

Link to comment
  • 1 month later...

Ako neko zna da se izdaje garaza u Zelezniku ili Zarkovu nek mi pusti pp. Mikro lokacija nije toliko bitna jer mi garaza treba da ostavim auto kad nisam u Srbiji jer za sad imam neku ponudu gde bih svaki mesec po 2 nedelje bio u inostranstvu pa ne bih bas da na toliko dugo ostavljam auto ispred zgrade po svim vremenskim uslovima. Kontam da tako nesto ne bi trebalo da bude vise od 50 evra mesecno...

Link to comment
  • Procesor: AMD Athlon™ 740, 3.2 Quad Core
  • Ploča: Gigabyte FM2+ A88x
  • Napajanje: LC POWER 500w
  • Hard Disk: HDD 1TB WD blue 7200
  • Memorija: 2x4GB Kingston Hyperx Fury Blue 1600mhz
  • Grafika: MSI GTX 750ti 2GB DDR5
  • Kućište: MS Industrial Gemini

240e

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 5.7.2018. at 14:33, Mil@n said:
  • Procesor: AMD Athlon™ 740, 3.2 Quad Core
  • Ploča: Gigabyte FM2+ A88x
  • Napajanje: LC POWER 500w
  • Hard Disk: HDD 1TB WD blue 7200
  • Memorija: 2x4GB Kingston Hyperx Fury Blue 1600mhz
  • Grafika: MSI GTX 750ti 2GB DDR5
  • Kućište: MS Industrial Gemini

240e

Imam 110 jurica ako hoces?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...