Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Poklanjam  kesicu , ima oko 70 i malo više komada iglica za  olovke  kojima  se bockaju prsti kod testiranja  nivoa šećera. Ko koristi znaće šta je to., evo ih i na fotografiji.

 

05665151152813583183.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

...Naime, treba mi TV. Ona klasična varijanta, soc Samsung, sivi ili bilo kakav drugi. Dakle, neki standardni, marka nije važna, bitno je da normalno šljaka. Ako nekom stoji u nekom budžaku, pa mu ne treba ili hoće da ga se ratosilja, tu sam za ponude.

 

Da se samocitiram, jer mi opet treba ista stvar. Ako neko može da pomogne, tu sam.

Link to comment

Svedoci smo da je na forumu dosta loše krvi. Rasprave i svađe su na svakom koraku tj topiku... Stare razmirice ne jenjavaju, naprotiv, rađaju se nove. U to ime, moramo se posvetiti nekim pozitivnijim stvarima. U to ime prodajem:

 

Xbox slim 250gb

 

U pitanju je oko godinu i po dana stara, dobro očuvana konzola koja savršeno radi. Konzola ima ugrađen RGH čip tako da vam samo ostaje da skidate igrice sa neta, apsolutno bilo koju, i prebacujete ih na hard disk xbox-a. Hard disk je pun igara, ako nekome treba spisak neka pita.

U paketu ide: 

- konzola
- napajanje
- HDMI kabl od 3 metra
- video kabl
- 1 Game pad   

 

KAO POKLON DAJEM 2 DODATNA GAME PADA KOJI SU U MALO LOŠIJEM STANJU ALI SE LAKO SREĐUJU I OVAKO SU SKROZ UPOTREBLJIVI. 

Tačnije, na jednom R1 nema klik ali RADI, gde je takođe i levi stick malo osetljiviji u menijima ali se u igri ništa ne primećuje, dok drugi poklon game pad ima problem sa L1 koje je malko zaglavljen pa nekad ne prihvati komandu, tipa 1, 2 puta od 10. Neko koga ne mrzi će to lako da namesti. 

 

EDIT: CENA 180 EVRA

Edited by nautilus
ne more za dzaba!!!
Link to comment

Svedoci smo da je na forumu dosta loše krvi. Rasprave i svađe su na svakom koraku tj topiku... Stare razmirice ne jenjavaju, naprotiv, rađaju se nove. U to ime, moramo se posvetiti nekim pozitivnijim stvarima. U to ime prodajem:

 

Xbox slim 250gb

 

U pitanju je oko godinu i po dana stara, dobro očuvana konzola koja savršeno radi. Konzola ima ugrađen RGH čip tako da vam samo ostaje da skidate igrice sa neta, apsolutno bilo koju, i prebacujete ih na hard disk xbox-a. Hard disk je pun igara, ako nekome treba spisak neka pita.

 

U paketu ide: 

 

- konzola

- napajanje

- HDMI kabl od 3 metra

- video kabl

- 1 Game pad   

 

KAO POKLON DAJEM 2 DODATNA GAME PADA KOJI SU U MALO LOŠIJEM STANJU ALI SE LAKO SREĐUJU I OVAKO SU SKROZ UPOTREBLJIVI. 

Tačnije, na jednom R1 nema klik ali RADI, gde je takođe i levi stick malo osetljiviji u menijima ali se u igri ništa ne primećuje, dok drugi poklon game pad ima problem sa L1 koje je malko zaglavljen pa nekad ne prihvati komandu, tipa 1, 2 puta od 10. Neko koga ne mrzi će to lako da namesti. 

 

kolko para, bez sale.....mislim se da pazarim nesto za klinca da se igra?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...