Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Ja sam pre godinu dana prodavao takav sličan kredenac i to je ta cena.I da, na žalost po mene, prva ponuda je uvek najbolja!

 

Послато тетејцем

Link to comment

Пошто ми на питање за правника нико није одговорио, продајем мопед. Ко је из Београда и вољан је да се ака и оде до човека и среди уговор како држава захтева, може и да га региструје, а ја бих платио превоз.

 

Ко хоће да га купи за делове, нека га носи. Мопед је холандски Томос флексер из ваљда 2005, црвен, пали, иде. Возио сам га 50 метара :). Мене је коштао 350€.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nastavno na ovu temu:

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19167

 

Najverovatnije od ponedeljka mogu da počnem da sklapam ugovore.

 

Aparate sa balonima mogu uzeti samo pravna lica, a aparate sa filterima za prečišćavanje vode iz gradske mreže mogu uzeti fizička lica.

 

Nije problem ni da dođem bilo gde van Beograda, samo bi bilo zgodno da se udesi da bude više ugovora u jednom danu.

 

Hvala svima koji budu mogli da me podrže i da rašire priču.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Napravih sebi s*nje. Kupila sam L'Eau Par Kenzo Colours (toaletna voda), rodjaki za 18. rodjendan i onda se ispostavilo da ima neke alergije i ne sme ama nista na kozu da stavlja. A meni se ne svidja previse zbog te slatkoce (mada nije odvratno sladak kao npr. La vie est belle), te dodjoh na ideju da ga prodam, buduci da sam ga kupila na dobrom snizenju na aerodromu pa kapiram da je to dosta ispod nasih cena. Znate li za neki sajt gde bih mogla to da uradim..jer ne vidim sta bih radila drugo sa njim (a ne volim da mi stvari stoje)?

Link to comment

poklanjam ovu nashville pussy majicu. ortak mi uzeo, ali je veličina m. treba nekom? može da je preuzme na z.vencu

 

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 3 weeks later...

Primam na poklon napajanje za PC ko ima poluispravan stari kompjuter. Treba mi na ddve nedelje da testiram sta je crklo na mom, mislim da je to al nisam siguran. Posle upotrebe vracam neosteceno.

Hvala

Link to comment

Knjige

 

Marx i Engels - Dela 46 knjiga (1979.)

 

Tito - Sabrana Djela 28 knjiga (1981.)

 

Lenjin - Sabrana dela na ruskom 56 knjiga (1979.)

 

1 komplet ide za 1 novčanicu sa likom predsednika vlade Kraljevine Jugoslavije u egzilu.

 

 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...