Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

puklo mi je napajanje na štampaču: samsung laser 1510. u servisu su mi rekli da bi za ruke tebalo 2 - 3000 + materijal, da mi se ne isplati.

 

ako neko zna šta bi sa tim, da ga ne ostavljam kod kontejnera, neka se javi.

 

da, ona mašina za sudove je i dalje na balkonu. radi ali bi joj trebao remont. ako neko žele da je snese i utovari.........

naleteo sam na servis za štampače u komšiluku. zamenili su napajanje, servisirali štampač star 10 godina i napunili toner. cena 3200. zadovoljan. mašina je i dalje na balkonu.

Link to comment

Imam masinu za susenje rublja, ispravan motor/grejaci, gotovo nova ali ima 1problem: u prolazu sam odvalio plasticnu bravicu pa joj se vrata ne zatvaraju. Iz toga je proizisao problem sa osiguracem (zbog cega je pobrljavio kompujtor).

 

E, sad - servis nisam nasao, elektricar koji mi je otkrio kvar (osigurac) nije uspeo da nadje isti ispravan (ni bravicu takjodje) i meni masina delimicno rasturena stoji mesecima. 

 

Sada bih samo da je iznesem iz kuce, a neki forumski znalac moze da je popravi za sahat i koristi dugo vremena.

 

Dakle, uvaljujem: btw, u njoj smo susili uglavnom dzempere i jakne.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pratim mali oglas™ + podižem za iznajmljivanje nusprostorije, cc40m2, Novi Sad.

Cijena prava sitnica : 90 evara, a ne tko ovi iz BG :

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=05&dd=23&nav_id=851993


 


 

Замрзивач уваљен.

 

Imam i ja jedan..400 litara, pa ako netkom treba.

Cijena - prava sitnica.

PM  me in Inbox! Gay stop.

Edited by Sir Oliver
Link to comment
  • 3 weeks later...

deluju dobro očuvano. ovo više vredi kao dekoracija nego kao nameštaj

 

jbg, nema pravila ali prema cenama na kupindu, možeš da računaš sigurno na 75e za kredenac i 120-150 za ormar

Link to comment

Drugar mi za orman nudi 100evra a za komodu 50 (on i zena ih obradjuju i preprodaju). Kredenac (okacicu kasnije sliku) je bas multifunkcionalan, dole ima vrata i poprecnu pregradu, pa red od 3 fioke, pa red u kom je levo bife a desno stakleni deo kao vitrina i jos jedan stakleni deo. Ocuvan je namestaj i do skoro se koristio u kuci. Hvala na odgovorima.

Link to comment

đes rođeni sto te strela gađalo nijedna te ne pogodila :)

kad sam već ovde da oglasim artikal za prodati:

Brand nu iPad Air Wi-Fi 32GB Silver

sliku nemam jer je neotpakovan.
ako je neko zainteresovan nek mi šibne pm

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...