Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Hm, hm... ja se ne razumijem bas u te stvari al moracu uskoro da kupim kratu (povratnu) na relaciji Beograd-Najrobi-Harare-Gaboron. Pa ako moze da sljaka za to ti pisi.

Link to comment

Pojima nemam. Ove sam zaradio jos onomad u USA pa mi sada kopne. Doduse ako se prebace nekome onda im se i produzava dejstvo ali koliko sam ja skapirao to je samo za United Airlines letove. Mada proveri ti to sa JMS ili nekim ko je bolje upucen.

Link to comment
Pojima nemam. Ove sam zaradio jos onomad u USA pa mi sada kopne. Doduse ako se prebace nekome onda im se i produzava dejstvo ali koliko sam ja skapirao to je samo za United Airlines letove. Mada proveri ti to sa JMS ili nekim ko je bolje upucen.
JMS=Aeroplanopedia
Link to comment
Jel treba nekom 8,200 milja od Uniteda? Isticu mi za oko dva meseca a posto ih necu iskoristiti do tada steta da propadnu.
Ako nema niko drugi, ja cu vrlo rado da ih primim :) Ionako mi je ovaj bliskoistocni put u septembru smanjio COntinental/United zalihe, pa bi top up dobro dosao :)PM me za detalje.
Hm, hm... ja se ne razumijem bas u te stvari al moracu uskoro da kupim kratu (povratnu) na relaciji Beograd-Najrobi-Harare-Gaboron. Pa ako moze da sljaka za to ti pisi.
Za Europe-Southern Africa ti treba jos 51,800 UA/CO milja pored ovih :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...