Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

on topic : zidni sat ? običan, najobičniji ?
ne običan nego upravni :Dmislim da sam viđala takve satove u onoj prodavnici gde prodaju svašta od kovanog gvožđa, u višnjićevoj ulici.
Link to comment
on topic : zidni sat ? običan, najobičniji ?off : stvarno nema potrebe da vršiš nuždu u fenjer, pa makar i železničarski :pace: unsure.giftongue.gif
И мала нужда закон мења.(ово је требало у онај миралемовљевљевов топић)
Link to comment
ako neko ima kakav mali ispravan štampač, a da mu ne treba, voljna sam da ga oslobodim od brige o njemu i čišćenja prašine s njega u zamenu za koju crvenu novčanicu :)
Polovan stampac se ne ispalti kupovati. Uglavnom je cena novog jednaka zburu cene crnog kertridza i kertridza u boji tako da se sam stampac prakticno dobija besplatno.
Link to comment
on topic : zidni sat ? običan, najobičniji ?off : stvarno nema potrebe da vršiš nuždu u fenjer, pa makar i železničarski :pace: unsure.giftongue.gif
yebi ga. spavao sam kada su objašnjavali pravila interpunkcije :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

da li neko ima duplikate slicica south africa 2010 da mi poklonievo spiska: 00, 19, 31, 45, 67, 73, 113, 114, 123, 136, 218, 269, 300, 301, 313, 324, 373, 378, 380, 390, 395, 427, 450, 457, 462, 477, 495, 567, 581, 625, 637, 638

Link to comment

Moj drugar dobio je na kvizu nagradno putovanje za dve osobe u Prag, koje vredi 295 evra po osobi. Nudi da ga proda za ukupno 450 (225 po osobi). Ako ima zainteresovanih, nek mi se jave.

Link to comment

Ja nudim za dz krevet na izvlacenje, dimenzije su tu negde oko 1,6*2m kad se izvuce . Krevet je noviji , odlican je ako neko zeli da ga drzi u nekoj prostoriji tako da se na njemu sedi i pogotovu ako ima neku vikendicu i slicno. Uslov je da ta osoba organizuje prevoz do zeljene lokacije a ja cu pomoci ako treba oko nosenja, nije mi tesko :D . Ako ima zainteresovanih mogu da posaljem i sliku.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

poklanjam ruski sahovski sat.kupio sam ga pre neki dan na buvljaku u nameri da ga koristimo kada igramo 3-D muehle ali se ispostavilo da nas sat dekoncentrise pa mi ne treba.buduci vlasnik ce morati samo da dodje po njega do mene.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...