Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Ma kraj bezveze, sve ocekivam direktan duel 4 trke izmedju Rossija i Lorenza, a onda dodje Marquez i direkno odluci 2 trke, i na ovoj je samo zatvorio Pedrosu gde je ovaj mogao cak i da pobedi...

Link to comment

I šta 110.000 ljudi je došlo da gleda ovu prevaru? Prvo se njih 20 slučajnih prolaznika sklanja Rosiju, a onda ovaj čuva leđa Lorenzu. Kakav fejk, pa ovo je gore od kečera. Sad sam se prevario da pogledam ovo sranje i nikad više

Link to comment

 a onda dodje Marquez i direkno odluci 2 trke, i na ovoj je samo zatvorio Pedrosu gde je ovaj mogao cak i da pobedi...

 

Ja mislim da je on baš u tom fazonu, da mu je cool što je imao tu moć da reši, makar i tako što će da pusti nekoga da pobedi. 

Link to comment
  • 4 months later...

Bice ovo dobra sezona. Lorenzo ko metak, oborio brzinski rekord iz 2008. Ianone bespotrebno forsirao klupski rivalitet. Jedina steta sto se odrzava bez publike, greota ziva.

Link to comment

Steta sto je Iannone izleteo, bilo bi zanimljivije. I ovako nije bilo lose, mada je, da malo sitnicarim, nedostajalo jos poneko preticanje i Rossi u akciji za potpuni ugodjaj.

 

Svakako, u najavi uzbudljiva sezona.  :)

Link to comment

Pretpostavljam da me pitaš za Lorenza? Ne znam, krajnje su subjektivni razlozi, odbojan mi je kao ličnost, nikakva harizma, način na koji se raduje, ništa mi se ne sviđa. A ni to što vozi kao bog, pa će Rosi teško do desete titule.[emoji14]

Link to comment

Nema sta da se opustam, bezveze ti je komentar, ne gotivim ja nikog posebno, svi su apsolutni genijalci. Mislim da imamo nevidjenu srecu da gledamo nikad vidjenu ovakvu konkurenciju u moto trkama.

Btw, ako te bas toliko zanima, Lorenzo skroz kul momak, za koplje iznad ostalih, zato me i zacudio (za trenutak) tvoj post.

Link to comment

Apsolutno se slažem, svi su vanzemaljci i ne mogu da opišem sa koliko divljenja gledam trke i šta ljudi rade, a sa obzirom da Motogp (kao) pratim od prošle sezone jer se deo ekipe nenormalno primio pa zarazio i mene - Lorencu se najviše i divim jer čovek vozi skoro pa savršeno, barem to što sam gledao, a i ima već pet titula koliko znam.

 

Ali kontam da ti je jasno kao nekome ko prati sport da je u prirodi čoveka da nekoga simpatiše manje ili više. Niti znam bilo šta o njemu, jednostavno mi se ne sviđa i to je to. Nekako mi nije neka ličnost, ništa dopadljivo ne nalazim u vezi sa njim. Markes kada priča, vidiš da neka energija izbija iz njega, karakternija je ličnost, ostavi neki utisak...

 

I pls nemoj da me teraš da pričam o nečemu o čemu ne znam puno, ne volim to, ja sam samo svež ljubitelj Motogp-u potrazi za svojim favoritima i "neprijateljima" kako bi praćenje trka bilo još zanimljivije iako i sada stvarno adrenalin udara samo tako. Ludilo.

 

Edit: mada koliko vidim, msm da Lorenzo ima najmanji fan pul od svih? Posle trke su mu danas solidno zviždali, doduše vrv jer svi gotive Rosija.

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...