Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

17 minutes ago, autsajder said:

Mladi Markez ukrotio Hondu na ove dvije trke i izgleda vrrrlo ubojito na stazi. Ali kakva je sezona, ne može se ništa prognozirati. Ovoliku nepostojanost u rezultatima u životu nisam vidio u automotu - sa podijuma ne neke marginalne pozicije iz trke u trku i tako svi na gridu. Da li je do vozača ili mašina - ne zna se šta je grđe objašnjenje.

 

Objašnjenje je da nema Marka Markeza i svi vide svoju šansu i znaju da je ili sada ili nikada. Nastaju promene u glavi, u pristupu, u svemu, a sve što se dešava u šampionatu govori u prilog tome. Čoveče, Joan Mir je vodeći u prvenstvu, a npr, gde je Doviciozo? Ludilo totalno koga ne bi bilo da je MM ostao da vozi jer kad on vozi, svi znaju ko je no 1 a no 2 u prvenstvu i nije neka uteha. Ovako, svi grizu i na ivici su stalno, dosta padova, dosta grešaka, dosta svega.

Link to comment
On 18.10.2020. at 16:36, Mil@n said:

Mir prvi u generalnom bez pobede u prvenstvu, šta ti je konstantnost.

 

Ja mu racunam onu kad se Vinjales spasavao skakanjem sa Jamahe bez kocnica,pa smo imali crvenu zastavu i prekiid trke. :Jesic:

Ovaj nesmajli na stranu, bas je zalosno sto tad nije pobedio.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mir konacno. :) Bravo! Da mi je neko pricao da ce ove sezone Suzuki, naravno i Mir, imati 37 poena prednosti u generalnom plasmanu vozaca dve trke pre kraja...pa ne znam....ne znam sta bih pomislio...

Zasluzeno svakako! :)

Link to comment
  • 4 months later...
Just now, nisam ja said:

od čega se on oporavlja? 

od onog loma ruke nakon kog je fazon sledeću trku vozio, ili probao da vozi, ne sećam se?

 

Pa da, lom, pa operacija, pa je onda povredio ruku ponovo kod kuce, posle opet operacija (ili operacije, ne znam), ne znam ni ja sve detalje, ali sve je posledica loma ruke na pocetku prosle sezone.

  • +1 1
Link to comment

Ljudi, dve najjače reči na svetu koje su se čekale mesecima i ne verujem da je stiglo...

 

Odgledaću sve treninge, dva puta. :heart:

 

200.gif

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...