Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Odlicna trka, Dovi da zahvali meni sto sam izmalerisao Marqueza sitnim ulogom. :D

Salu na stranu, odlicna borba. Marquez i kad gubi ug;avnom je tu, blizu, skuplja bodove. 

Edited by Nesh
Link to comment

Markesu kapa dole, da je do zadnjeg metra uopste bio u situaciji da se bori za pobedu sa ovakvim bestijalnim ubrzanjem Dukatija. Dovi je odvozao maestralno a Lorencu se osvetilo spavanje na sredini trke.

Link to comment

Ukratko, fenomenalne sve tri trke. :)

 

Edit: prosto boli koliko yamaha ne može. Čak i kada je Rosi vodio, samo je pitanje vremena kada će da posustane i to se evo dešava godinu i po dana. Pa onda pitaju šta fali motoru. Pa ne fali ništa, ali ima dva brža. 

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 2 weeks later...

Obrnut redosled trka, prvo moto gp u 12.30, mojne se zajebete!

 

Inače kvale usrala kiša. Ko ne zna, Tito Rabat žestoko povređen, Morbidelijev motor naleteo na njega, mislim da je imao 3 otvorena preloma... U bolnici je, operacije uspešne.

 

A genijalac Rosi loše izračunao vreme i 2 sekunde zakasnio za posledni brzi krug inače bi bio 5, ovako završio 12i... 

Link to comment
22 minutes ago, Mil@n said:

Obrnut redosled trka, prvo moto gp u 12.30, mojne se zajebete!

 

Inače kvale usrala kiša. Ko ne zna, Tito Rabat žestoko povređen, Morbidelijev motor naleteo na njega, mislim da je imao 3 otvorena preloma... U bolnici je, operacije uspešne.

 

A genijalac Rosi loše izračunao vreme i 2 sekunde zakasnio za posledni brzi krug inače bi bio 5, ovako završio 12i... 

:heart:

Link to comment
9 minutes ago, nisam ja said:

Šta priča ovo za rinsa? 

 

 

Rekao je da je skocio sa motora pri brzini 160km/h, a zatim zaustavio ostale...valjda je bilo ulja na stazi, nisam bas sve cuo, niti pratio.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...