Jump to content
IGNORED

paket iz inostranstva


Recommended Posts

Trazhio sam preko neta od neke firme da mi poshalje uzorke proizvoda (rfid tagove, da budem precizniji). Pretpostavljam da ceo paket ne bi bio tezhi od 200, 300 gr, a verovatno ne vetji od neshto vetje koverte. Rekli su mi da im poshaljem fedeks broj.Company FedEx (or other shipping carrier) account number to cover the shipping costsKoliko mozhe da me koshta ta ekstravagancija (mislim da je firma u Americi)?

Link to comment
Trazhio sam preko neta od neke firme da mi poshalje uzorke proizvoda (rfid tagove, da budem precizniji). Pretpostavljam da ceo paket ne bi bio tezhi od 200, 300 gr, a verovatno ne vetji od neshto vetje koverte. Rekli su mi da im poshaljem fedeks broj.Company FedEx (or other shipping carrier) account number to cover the shipping costsKoliko mozhe da me koshta ta ekstravagancija (mislim da je firma u Americi)?
Зависи. То ти практично значи да отвараш себи налог код Федекса, да имаш стални број, и да ће Федекс да ти фактурише (или непосредно скине паре са картице) сваки пут кад неко наведе твој број под "поштарину плаћа прималац бр. тај-и-тај". То опет значи и да би требало да имаш неки попуст као стална муштерија, што ти се исплати кад имаш поприличан промет, а и разносач навраћа сваки дан, донесе и однесе шта има, поприча са девојкама, успостави топао људски однос и онда све оде у материну кад дође неко да га мења :). Радио сам за фирму која је то имала, и на крају сам ипак морао да платим из џепа кад сам им враћао лептоп, и да чекам да ми надокнаде.
Link to comment

Ja nisam nikada planirao da dam kesh. Mislio sam da mi BESPLATNO poshalju BESPLATNE uzorke. Evo jedna firma je poslala i u roku od 2 dana mi stiglo (istina slali su iz Hungaro ali o5 mnogo to brzo). I mislim j*&*& ti firmu koja ne mozhe da plati da poshalje uzorke makar i ovakvom shtreberu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...