Jump to content
IGNORED

Alternativna medicina


Teja

Recommended Posts

9 hours ago, Milošica said:

Gde na masažu u BG?

Imao sam neke dve povrede za redom pre nekoliko nedelja,a za ovu drugu mi je preporučeno da sada krenem neko vreme na masažu...

Ima neka super klinika za masažu u Hilandarskoj. Mislim da je neko sa foruma išao...

Link to comment
  • 5 months later...
On 31.7.2020. at 10:09, Caligula said:

Drugi dan autofagije 16/8, svuda kazu da je prvi par dana najteze, meni za sada super.

 

Ne moze ovo da bude lose. btw. vec sam pisao negde, poznavao sam jednog vajara koji je svaki cetvrtak gladovao. Dakle preko nedelje jede normalno, cetvrtak ne jede bas nista, samo mineralna voda. Tada kada sam ga upoznao (pre 25 godina) vec je godinama bio na tom rezimu, verujem i da je ostalo tako.

Kauboje,izdrzavas li sa 16/8?Ili si napustio?

Link to comment
On 31.7.2020. at 10:09, Caligula said:

Drugi dan autofagije 16/8, svuda kazu da je prvi par dana najteze, meni za sada super.

 

Ne moze ovo da bude lose. btw. vec sam pisao negde, poznavao sam jednog vajara koji je svaki cetvrtak gladovao. Dakle preko nedelje jede normalno, cetvrtak ne jede bas nista, samo mineralna voda. Tada kada sam ga upoznao (pre 25 godina) vec je godinama bio na tom rezimu, verujem i da je ostalo tako.

lol

  • Haha 1
Link to comment

Keva mi je bas lose, zato se ne javljam jer ne znam sta bih rekao.

 

Ja sam OK sem sto imam utisak da me lucifer drzi za vrat evo vec cetvrti dan, nije mi cak ni do jebenja celokupne familije onim medicinarima koji su nas lagali pet dana da je to reakcija na vakcinu i nisu hteli da joj snime pluca. Ovi pak u intenzivnoj su sjajni ljudi, u njih se nadam i skidam im kapu. Ceka se odobrenje konzilijuma da joj ev. daju Aktembru iz 4 doze ako iz BG stignu povoljni rezultati krvo koje sam jutros nosio u PN laboratoriju jer jebeno nemaju reagense u Paracinu. Pulmoloskinja mi kaze da je raspad sto se toga tice.

 

Javljam se kada bude bolje odnosno kada budem siguran da ce joj biti bolje, a to po svemu sudeci nece preko noci da se desi.

 

Cuvajte se ljudi, ne znam sta da kazem.

 

 

 

  • +1 9
Link to comment
  • 4 weeks later...
19 minutes ago, gospa buba said:

shta je korean spa?

sent from bubamoto
 

 

Koreanska "masaza"... Ne dao ti Bog da im padnes pod ruke, nit manjih zena nit jacih, kozu ti ogule, bukvalno :D i onda imaju tu steam i dry saunu, bazen sa ladnom vodom (led ubacuju), pa imaju tople sobe za lezanje bogate kamenom: opal, jade.. Tusevi, lounge se podrazumeva. I goli sto moramo da budemo. 

 

Meni pozlilo od njihove masaze, thai i svedska da mi jedine prijaju. Al sam isla tamo zbog sauna i ladnog bazena. 

 

Nije cudo sto koreanke mnogo mladje izgledaju. Bas su optereceni lepotom i mladoscu. Kod njih sam kupila krpu za ribanje koze, mao sper ploca je,, koza bude super glatka posle toga

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

Da li neko zna i da li je koristio brezovu vodu? Doneo mi drugar 5 litara i kaze da je mnogo zdravo. Kaze nacedi 3-4 limuna i dodaj meda i to popijes casu ujutru i uvece. Citao sam na netu kazu da ima blagotvorno dejstvo na organizam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...