Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

2 hours ago, morgana said:

moze li neko da mi preporuci zubara u sirem centru grada?

 

ujedno, antipreporucila bih kliniku dental plaza u skender begovoj, tamo rade klinci bez iskustva, bas su losi.

Jedan pd mojoh najboljih drugara ima ordinaciju kod Kalenica. Mozda nisam bas objektivan, ali mislim da je top zubar. Pride je na specijalizaciji za hirurg

vise na PM ako treba :)

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 months later...
On 6.8.2022. at 12:55, morgana said:

moze li neko da mi preporuci zubara u sirem centru grada?

 

ujedno, antipreporucila bih kliniku dental plaza u skender begovoj, tamo rade klinci bez iskustva, bas su losi.

Drugar iz Berna dolazi u stomatolosku ordinaciju u Celopeckoj, bukvalno je sve radio kod njih i prezadovoljan je. Da li je neko upoznat sa tretmanom "holivudski osmeh? Da li mislite da je isplativo?

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
1 minute ago, Čutura said:

ako je za vadjenje, to mora hirurg da odradi


Ja se nadam da je jedan od 2 kanala koji nisu radjeni u tom zubu. Nije veliki bol, mislim nije klasično odvaljivanje, više kao neki pritisak, 1 nelagodnost.

Link to comment
1 hour ago, Čutura said:

svakako bi trebalo prvo da se snimi, a onda ce zuba da ti kaze sta treba da se radi, ovako  napamet tesko.


Na osnovu snimka i pričamo. Zuba mi je zakazala u petak pošto me ne boli, a njen je raspored pun. Al valjda sam se ja “odsekao” na prvu kad mi je to pomenula pa dalji razgovor nije ni došao do mozga. 
 

Reko aj da, u medjuvrememu, upitam i ovde.

Link to comment

ne znam šta to znači kad zub uđe u sinus, ja sam imala neki problem sa korenom, sečene su mi desni pa je to operisano 

ja sam mislila da nema ništa od toga jer sam osećala neke bolove i godinu dana skoro, međutim sve se smirilo i sačuvan mi je zub

hoću reći da imam odličnog stomatologa-hirurga, pa kome treba nek se javi

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Treba mi savet gde u Beogradu raditi implantaciju zuba koji zahtevaju sinus lift?

 

Bio u jednoj izreklamiranoj klinici uradio 3D snimak, mlad zubar rekao nema dovoljno kosti u gornjoj vilici za implante preporučuje gomilu navlaka, nije uopšte spomenuo mogućnost nadoknade kosti, što mi je ostavilo utisak da nisu vični oralnoj hirurgiji.

Ja se mislim druže da sam hteo da sastružem pola svojih zdravih zuba i stavim navlake,  ne bih ni dolazio na vašu kliniku koju reklamirate kao implantološku.

 

Dakle trebaju mi ordinacije (klinike) koje uspešno rešavaju problem spuštenog sinusa i implantiraju zube.

Link to comment
On 7.3.2023. at 21:28, John Coltrane said:


Na osnovu snimka i pričamo. Zuba mi je zakazala u petak pošto me ne boli, a njen je raspored pun. Al valjda sam se ja “odsekao” na prvu kad mi je to pomenula pa dalji razgovor nije ni došao do mozga. 
 

Reko aj da, u medjuvrememu, upitam i ovde.

 

ne znam dal si resio u medjuvremenu, ali mozda pomogne.

 

ja sam imao zub u sinusu, sto je bila agonija dok moj zubar nije utvdio o cemu se radi, posto je bol, kada se pojavi, bio nepodnosljiv. 

 

isao na intervenciju u kbc zvezdara. bio u bolnici 3 dana. to se vadi kroz nos, nema secenja niti ikakvog post oporavka. 

 

to mi je bila ubedljivo najlaksa operacija u zivotu. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...