Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nek ti je bog u pomoći sa zubarom što tako leči upalu i nume da izvadi živac :)

 

ovde si dobila dobre savete (mnogi smo prošli kroz te muke), a ti ako hoćeš leči upalu peroxidom, šta drugo da ti kažem

Edited by Frile
Link to comment

na to mislim :)

 

valjda sad razumete sto se raspada zdravstvo u americi ..imas osiguranje mozes dupe da obrises sa njim. 

 

@Frile zub ima 4 zivca i komplikovan je. zubar moze da ga izvadi sto je ponudio al ja necu. antibiotici su tu, pri ruci. nisam bas tolika budala

 

nisam belela zube u zivotu. 

 

nije zgodan. na zalost :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

da li znamo nekog zubara koji uspesno radi nadogradnju (augmentaciju) vilicne kosti? to mi zvuci kao poprilicno ozbiljno, pa se ne bih bas prepustio samo cika guglu.

Link to comment
  • 3 months later...
7 hours ago, 3opge said:

nek se deca vezbaju, na greskama se uci

 

Moja iskustva tamo su vrlo dobra, od prvog pregleda do brige nakon operacije (umnjaka), isto to je rekao i jedan prijatelj koji je imao neki posten zajeb sa kostima. Ne znam sta venomu konkretno treba od hirurgije, ali kapiram da nece izgubiti mnogo ako ode tamo na pregled, barem pre je moglo da se odradi istog dana uz vrlo malo cekanja. (Sve to bez ikakve veze i poznanstava nekog od njih)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Znam sta mi je, poslao sam mail sa rentgenom svom standardnom zubaru koji mi je saopstio radosnu vest (a nije da nisam znao odmah). Rekao je to nekako radosno: Wurzelspitzenresektion.

 

Idem kod ovih, posto su imali slobodno: http://www.dentalcentar.rs/nas-tim . Videcu kad dodjem tamo... neka poznanica od keve zubarka ili bivsa zubarka je rekla najbolje u klinici za oralnu hirurgiju (drzavnoj), ali mora da se ceka tamo. Sto je ok, ali nemam vremena. A i mrzi me da se raspravljam opet oko onog obrasca za inostrane osiguranike.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...