Jump to content
IGNORED

reči koje ste sami smislili


kgmr

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To je sad standardan naziv u našoj kući. "Jesi poneo kljuv?" "Aha. A gde je tvoj?" "U tašni mi je." Ili: "Jebem ti više prokleti kljuv, pa dokle će ovo da traje!?!"

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...



Mi smo pre par godina jednom na testo za picu stavili paradajz, usitnili sarmu i izrendali dimljeni kačkavalj. Bilo je odlično i nazvali smo je sarpica. [emoji3]


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Upravo, na drugom topiku: osobaba - za Marinu Abramovic, ali i sve slicne osobe za koje bi ti prvo izletelo "ogavna baba", a "baba" je sve samo ne pogrdno, pa onda krenes da kazes "osoba", ali osoba je preblago za nekog poput Marine. Zapravo moze da se koristi gender neutralno. Na primer, "Boris Tadic je pravi osobaba".

  • +1 2
Link to comment
  • 11 months later...
On 1.3.2022. at 17:11, mlatko said:

 

 

Navodno Ukrajinci planiraju misilistički napad na Belorusiju

 

 

12 hours ago, Krampa said:

ukrajina poseduje mnogo ozbiljne fasilitete za proizvodnju i razvoj namenske industrije.

 

Neka mi drugovi članovi oproste, ali ovo mora ovde pripadati. Zar ne?

  • +1 2
Link to comment
 
Neka mi drugovi članovi oproste, ali ovo mora ovde pripadati. Zar ne?
Bio sam ubeđen da svi tako kažu, ali eto... (zasad još) nije slučaj [emoji38]

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Skrndž - kombinacija krindža i skrnavluka.

 

Kad imaš transfer neprijatnosti, ali od potpunog imbecila čiji akti su skrnavljenje estetskih normi ili teško vređanje inteligencije. Recimo, radovi Jovane Jeremić.

 

Ušlo u porodičnu upotrebu i širi se dalje

  • +1 2
Link to comment

nisam smislio ali me je malecka upitala za tačnost. njoj je otac rekao da sam ja davno to njemu rekao u vezi nečeg. valjda kao odgovor na neko njegovo pitanje

"rastibuđisane klejbezable"

to je inač izgovoreno tokom jedne predstave u pozorištu "dvorište" u dvorištu rektorata davnih sedamdesetih. da li je to rekao laza ristovski ili gordana kosanović, ne sećam se.

malecka se od srca smejala pa sam joj napisao, da se ne zaboravi.

Link to comment
4 hours ago, djordje geprat said:

nisam smislio ali me je malecka upitala za tačnost. njoj je otac rekao da sam ja davno to njemu rekao u vezi nečeg. valjda kao odgovor na neko njegovo pitanje

"rastibuđisane klejbezable"

to je inač izgovoreno tokom jedne predstave u pozorištu "dvorište" u dvorištu rektorata davnih sedamdesetih. da li je to rekao laza ristovski ili gordana kosanović, ne sećam se.

malecka se od srca smejala pa sam joj napisao, da se ne zaboravi.

rastibuđilizovane klebezable :lol:

to su reči milana vukotića. tako se zvala i predstava. on je pisao, režirao i vodio teatar "levo", dramsku sekciju kuda ivo lola ribar. genijalan čovek. nikad ga nisam srela ali sam toliko slušala o njegovim predstavama i gostovanjima po celom svetu, kao da ga poznajem ceo život :)

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...