Jump to content
IGNORED

Diskus hernia - i generalno stomak/ledja


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vasilij Zajcev

    42

  • wall

    29

  • Tihajeza

    22

  • gagilija

    22

insajderska info:posalji nekog u veterinarsku apoteku da ti kupe tzv konjsku mast. kosta oko 400-500 dindzi. mazes tamo gde boli, efekat skoro pa trenutan, pomaze i opustanju onog neceg sto je izmedju prsljenova. nece skroz prestati bolovi, naravno, ali ces bar moci da spojis tri-cetiri sata spavanja.s nadom da ce pomoci,iskusna korisnica.
Nećemo da se vređamo :mad: Šalu na stranu, ta mast je dobra za sve povrede sa istegnućem ili za slične sportske povrede. Takođe, dobra je i Ben-Gay mast koja se od pre pola godine može kupiti u našim apotekama.
Link to comment
insajderska info:posalji nekog u veterinarsku apoteku da ti kupe tzv konjsku mast. kosta oko 400-500 dindzi. mazes tamo gde boli, efekat skoro pa trenutan, pomaze i opustanju onog neceg sto je izmedju prsljenova. nece skroz prestati bolovi, naravno, ali ces bar moci da spojis tri-cetiri sata spavanja.s nadom da ce pomoci,iskusna korisnica.
uu jbt. kupujem. evo zena mi se vec raduje :lol:
Šta su to tebi radili u toj vojsci?
zini da ti kazem :naughty:
Link to comment
Nećemo da se vređamo :mad:
vidis da sam stavila tzv. ja za nju saznala na hipodromu, pre mnogo godina, pa zato.ladno su svi konjusari nosili po dve-tri, i kako koji galoper pocne da hramlje, maz, maz i gotovo.al stvarno, pomagala i pocivsem njufu simi kada mu se ukoce kukovi, maman koja gaji diskus herniju i spondilozu vec nekoliko desetljeca, meni sa bangavim zglobovima i ostalim koskama. masa ortopeda tvrdi da je u pitanju farmaceutska zavera zasto se ne koristi medju ljudima.mislim, u poredjenju sa svim ovim fensi smensi mastima iz apoteke za po 30 evrica, konjusnica je bog.i da hejtujem malo:prvi put u zivotu mi se desilo da me darodavci tezge jure da daju honorar. ja bila nesto u guzvi, sutra cu, ovo-ono, i danas zovem, nema zive duse.a taman sam htela da spiskam sve do zadnje pare.
Link to comment
u (dnevnim) nijansama bolje - L4/L5 se malo otkljetio pa nisam kriv u levo ali zato L5/S1 jebe kevu. to je onaj "trticni", sto udara u niz butku, lista do malog prsta na nozi. spavam ko beba - sat sna, sat placa...ako ne prestane uskoro, komsije ce me prijaviti kao perverznjaka. prestojim na terasi celu noc i popusim po paklu (da, to je losa nus pojava; propusio sam od muke). preko dana je ok, nesto se kao namestim.....a cirka je isto kao dzidza, pomaze trenutno ali me previse opusta i povredjujem se. slozio sam pivo neki dan na bencos i diklofenak intravenozno, i tetrazepam oralno, umal se ne udavih u kadi sa toplom vodom. zajebi!
lagana setnja, pomaze li?ja sam posle 5 godina rada u laboratoriji gde su stolovi bili za 4cm preniski, skoro dosla u slicnu situaciju... onda sam dala otkaz i uzeli smo kuce, pa setam svaki dan i - pomazei dobar krevet cuda cinimasaza radi kratkotrajno, ojacati misice - resava sve probleme.NOTE - predlazem otvaranje support topika za Vasilija, da ga bodrimo bez hate-a samo sa ljubavlju i neznoscu :)
Link to comment

što se tiče tih utrljavajućih tekućina, predlažem i rusku vodicu. ima je u svakoj apoteci. mala bočica kao alkohol, a ima lep miris kao mentol. žena kada te trlja trebala bi da stavi one medicinske rukavice ili od kese jer ruke bride posle. tebi bi trebalo da pomogne.

Link to comment

@Modesti: mojne, vec mi je neprijatno; da ne pominjem onomad za Vooka......sasvim dovoljno; posto se radi o savetima, a ne leku: ljudi, HVALA! posebna zahvalnica zenama kad mi opet proradi radilica

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
lagana setnja, pomaze li?ja sam posle 5 godina rada u laboratoriji gde su stolovi bili za 4cm preniski, skoro dosla u slicnu situaciju... onda sam dala otkaz i uzeli smo kuce, pa setam svaki dan i - pomazei dobar krevet cuda cinimasaza radi kratkotrajno, ojacati misice - resava sve probleme.NOTE - predlazem otvaranje support topika za Vasilija, da ga bodrimo bez hate-a samo sa ljubavlju i neznoscu :)
Vasilije ocigledno josh nije doshao u najcrnju fazu bolova jer se malo i zajebava ovde.Strashni su bolovi kada covek vishe nije u stanju ni da misli ( a ako misli samo najcrnje misli u glavi ima,tipa samoubijanje i tako).Neko pomenu alkohol. Kakav alkohol ,kakvi bakrachi.Kao sto Leia negde reche , niti se zna kako dolazi ( dodushe mom coveku rekoshe da je u teretanisyebao kicmu),niti kakva je terapija.Nama rekoshe i da ne postoji terapija nego da covek trebada radi samo ono za sta smatra da mu je prijatno i da ima osecaj da se bolovi gube.Podvodna masaza je majka za te stvari.
Link to comment

Bolovi mogu biti takvi, da shvatam kako se postaje religiozan :)Poslednji put kad me je zadesilo, fatalni pokret je bio da, sedeći u fotelji, uzmem laptop sa stola ispred sebe i stavim na kolena.Na pola puta natrag, desilo se.... Dva dana u suzama, četvoronožno kretanje, disanje smeta, a kamoli zakašljati se ili kinuti...sada, verovatno, izgledam smešan svima, ponajviše sebi, sa pažljivim ponašanjem, koordinisanim pokretima itd...Inače, ne dešava mi se često, ovo je bilo četvrti put za poslednjih 12 godina. Ono što me održava su joga vežbe. A za njih kičma mora biti potpuno zalečena.

Link to comment

kijanje je apsolutno najgora stvar sto moze da se desi; sad bi menjao 1 srcani udar za 1 kijanje u ovom stanju...kako osetim nesto u nosu, istresam boga oca iz njega, samo da ne bih okinuo...poznanik sa basketa je jednom kleknuo cetvoronoske u sred punog kafica kad ga je nesto "zagolicalo u nosu". bez blama, cuci i ceka da prodje

Link to comment

haha....shvatam ga potpuno...Zajcev, znam kako ti je. Šta da ti kažem, bolje i ovako sa svim tim bolovima, ali si upozoren, pa nadalje možeš koliko-toliko da kontrolišeš stanje i da odlučuješ. Jedna moja koleginica nije imala nikakve simptome do trnjenja i oduzimanja ruku. Hitna operacija sa 50-50 % šansi izlečenje ili kvadriplegija. Imala je sreću...

Link to comment

Apelujem da nastavite sa ovom temom i da te bolove i ostale neprijatnosti što podrobnije opisujete. Ako me ovo ne natera da odem kod lekara koliko u ponedeljak, ništa neće. Evo, i sad mi trne leva ruka..

Edited by Luka
Link to comment
Apelujem da nastavite sa ovom temom i da te bolove i ostale neprijatnosti što podrobnije opisujete. Ako me ovo ne natera da odem kod lekara koliko u ponedeljak, ništa neće. Evo, i sad mi trne leva ruka..
nije dramatično do trenutka kada ti predmeti počnu da ispadaju iz ruku
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...