Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

12 minutes ago, Milošica said:

Ah, moje prvo veliko pijanstvo u BG 16. dec 2018 i ista ovakva poruka.

 

Kuku, ko nam pokvari omladinu?! Vlast duradi nesto! Ako tako nastavis, bice i seks pre braka. :ohmy:

Link to comment
15 hours ago, jms_uk said:

 

Ne mozes ovo da napises, a da ne stavis detalje :fur:

 

To je nesto zapadno, tamo oko Mugija?

 

Nisam jos bio. Chicken & Chevapi 190 S Ealing Rd, London, England W5 4RJ (ovo su bosanci, cim je burek - burek, a sirnica - sirnica, itd :) )

A ima i Mugi, naravno, ni tu jos nisam bio Uxbridge Road, Ealing, London W5 3LD,

 

Siguran sam da ima jos jedno mesto, ali ne mogu da se setim imena - u tom kraju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, dragance said:

 

Nisam jos bio. Chicken & Chevapi 190 S Ealing Rd, London, England W5 4RJ (ovo su bosanci, cim je burek - burek, a sirnica - sirnica, itd :) )

A ima i Mugi, naravno, ni tu jos nisam bio Uxbridge Road, Ealing, London W5 3LD,

 

Siguran sam da ima jos jedno mesto, ali ne mogu da se setim imena - u tom kraju.

fala. overice se.

 

mozda vec dogodine. :D

Link to comment
 
Nisam jos bio. Chicken & Chevapi 190 S Ealing Rd, London, England W5 4RJ (ovo su bosanci, cim je burek - burek, a sirnica - sirnica, itd [emoji4] )
A ima i Mugi, naravno, ni tu jos nisam bio Uxbridge Road, Ealing, London W5 3LD,
 
Siguran sam da ima jos jedno mesto, ali ne mogu da se setim imena - u tom kraju.

The Corner Terrace? Isto Ealing


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
12 minutes ago, omiljeni said:

To kad pricaju da su se prvi put napili sa 19, to znaci da su vec triput bili na ispiranju i imaju clansku kartu AA

Prvi put u Beogradu sa 19, po dolasku na faks, mada svakako neko prvo ozbiljno pijanstvo nije bilo mnogo ranije, sa 17.

Edited by Milošica
Link to comment
11 minutes ago, jms_uk said:


The Corner Terrace? Isto Ealing


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Moguce. Ne znam da li su otvoreni u tier 3, ali prosetacu se danas ili sutra - pa mozemo se i naci ako hoces.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...