Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, Moća said:

Jadni Beogradžani nemaju gde da pojedfu dobar burek :cry: A i kako bi imali kad ga prodajete na grame bem vas blesave!

 

U mom malom mistu prodaju burek i na grame i na frtalj..onaj na grame he najbolji u svijet i moze da prebije koji god osh iz Jagodine !

Link to comment
1 hour ago, banatjanin said:

našao topik sa idejom da prospem frustraciju, kad vidim poslednji post od pre bezmalo četiri godine, baš na istu temu.

 

e, pa, ništa se, izgleda nije promenilo.

 

ozbiljno me frustrira što ne samo u bloku 70, već na celom Novom Beogradu ne mogu da nađem kršten, vruć, ukusan burek.
za nuždu, jutros me nije mrzelo da odem do pijace u 44 u pekaru Kirćanski. mnjah... nikakav, ali je prošao kad nema boljeg. onaj u bloku 23 (kod Ušća) , u koji se neki kunu, mi je premastan, težak. istina, meni je pramastan i Trpkovićev burek. Još bih i odlazo da nije nemoguće prići kolima i parkirati se u blizini. a nemam vremena da za logističku operaciju kupovine bureka odvojim po sat vremena ujutru.

 

 

 

 

+1. Meni se burek kod Kićanskog ne sviđa baš, ali nema neki bolji u široj okolini. Blok 23 nije baš kod Ušča, pa nisam siguran na koji misliš. Onaj koji se često pominje ovde je kod Goranaca u bloku 30 (ne mogu sad da se setim kako se tačno zovu)

Link to comment

osnovno pravilo kod bureka glasi da je najbolji burek najbliži burek

 

tako da ovo moćino ispada iz konkurencije

:fantom:
 

e

@Lezilebovich kod Ljaze

 

e1

@banatjanin imaš u 44om pekaru kim(u zgradama najbližim bloku70 sa unutrašnje strane). nije hrđav

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...