Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tu su bile pazarske pite i manitije do pre 2-3 godine, pa se zatvorili.Tj. ipak je prekoputa bilo. Sam pocetak kad se odozgo krene sa leve strane. Ovo je sad valjda sa desne strane, odmah pored kobaja. Ili su mozda umesto kobaja. Ja inace mantije obozavam, ali ovde nisu bile neke. Tj. neki srednji nivo. Losije nego u Pazaru.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bas me iznenadi malopre kad sam se vracao sa voznje. Nisam primetio nikakav natpis da je odmor.

 

Probao sam ih samo jednom kad su se tek otvorili i bio je super burek.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 3 years later...

našao topik sa idejom da prospem frustraciju, kad vidim poslednji post od pre bezmalo četiri godine, baš na istu temu.

 

e, pa, ništa se, izgleda nije promenilo.

 

ozbiljno me frustrira što ne samo u bloku 70, već na celom Novom Beogradu ne mogu da nađem kršten, vruć, ukusan burek.
za nuždu, jutros me nije mrzelo da odem do pijace u 44 u pekaru Kirćanski. mnjah... nikakav, ali je prošao kad nema boljeg. onaj u bloku 23 (kod Ušća) , u koji se neki kunu, mi je premastan, težak. istina, meni je pramastan i Trpkovićev burek. Još bih i odlazo da nije nemoguće prići kolima i parkirati se u blizini. a nemam vremena da za logističku operaciju kupovine bureka odvojim po sat vremena ujutru.

 

 

 

Link to comment

Pa da... tokom godina sam potpuno izbacio ritualno gastarbajtersko jedenje bureka jer nema nikoji da valja baš u tom kraju (a da se klackam do Slavije samo zbog toga, ne ide, posebno jer mi se burek jede samo u jutarnjim satima...)

Link to comment

Srbija mora da prizna Kosovo da bi Bg dobio nekakav prihvatljiv burek. 

 

Ili da jasno uvede pravila kako da razlikuje Gorance od Albanaca..jer je opste poznato da kad Srbima odgovara Albanac, proglase ga za Goranca.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...