Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

imali su cajun u maxiju ali davno i bas sam ga volela a mislim da jos imaju kajenski biber....

 

a za ostalu egzotiku u Spice up-u ili Avan i tucak http://avanitucak.rs/

 

mada ja po svim marketima,posebno po boljim,obavezno posetim deo sa zacinima i kupim ako nesto nemam i sl..sad su u Lidlu u nedelji orijenta imali mleveni korijander i ras el hanut ali mi je,naravno,bolji iz Spice up-a :dry:

 

a semenke tipa fenugrik,kumin,korijander imas i po zdravim hranama i to je dosta povoljnije 

Link to comment

E blagodarim kolege. 

Kod mene su oba maksija prilično siromašna.

Lidl mi nešto baš nije na ruku, iako bih radio ovo što radi Ivy, kad naletim, ja uvijek kupim nešto sitno egzotično. 

 

Da da, zdrava hrana, eto to mi nešto nije palo na pamet, iako sam tamo znao da nabavim svašta nešto. Tipa miso supe. 

Link to comment

Ja kupujem miso pastu, navuko sam se :dry:

 

m206RIc.png

 

Posle par meseci probam beli miso i odlepim, štipa kol'ko je skup (1000 kinti 250gr), ali je vrh.

Jedemo ga na taaaanko na tostu sa malo maslaca  :s_w::piggy:

 

o6l8smF.png

Link to comment

Sto kupujete u prahu zacine? Mnogo bolje u zrnu, pa meljete u mlinu ili tucate, muljate u avanu. Biospajz i taj fazon ducana sa zdravijim namirnicama, imaju svasta. Spajsap ima raritete, Avan- tučak nisam istrazivala jos uvek.

Miso supa uvek, a tek beli miso [emoji173]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...