Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

2 hours ago, gospa buba said:

zashto nam je sve dobar usoljen limun?

Ja popodne složio dve tegle :)

 

Ja ga mećem u sve gde bi stavljao rendanu koricu limuna, u repove i gulaše npr. super je u sosovima...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
7 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ja popodne složio dve tegle :)

 

Ja ga mećem u sve gde bi stavljao rendanu koricu limuna, u repove i gulaše npr. super je u sosovima...

Kako se to stavlja u tegle.

Daj recept ako može.

I dajte onda malo preciznije kako se koristi. Mislim  da li se melje prethodno ili nešto slično ?

Dajte za nas neobrazovane :cry:

Link to comment

ja ko da sam videla da dzjemi oliver radi s celim limunovima, i rasol takodje koristi, ali ovo njegovo su marokanski limunovi, verovatno su to razlicite tehnike i posledice kisjeljenja, sto bi se reklo u crnoj gori. 

 

nego kad sam vec tu da iskoristim priliku da kazem sta sam zaboravila za vikend, da na bajlonija ona slatka pavlaka od zlatiborca kosta 173 dinara pola litre, da joj je rok trajanja 5 dana, nema karagenana u njoj, da dobijaju svakog jutra svezu, i da se kad istekne pet dana pretvara u mileram. mlecna radnja kaca-bilja, na dnu pijace, u redu sa onom lepom ribarnicom koja je zatvorena i gde su mesare s konjskim mesom i mangulicama. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...