Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Sad maltene svaka ribarnica na Kalencu, a i šire, ima teglice od 125gr.

Video sam ih čak i u amanu, zajedno sa paštetom od kozica i bakalarom na belo, u teglicama 400gr or so...

Link to comment

Kako ovo prolece izmamilo na razne akrivnosti, hvala mu bas mi je prijalo, setim se napokon da prosetam i do Amana, pored koga nikako inace ne prolazim po Zapis Tare i.... nemaaaa :(

Kazu ne saradjuju vise sa njima :(

Dobro, bar se nisam navukla posto jos uvek nisam probala -.-

A gde ih bese ono ima?

 

[mention=12]ordi[/mention] help!

 

 

Link to comment
4 hours ago, Jumanji said:

Kako ovo prolece izmamilo na razne akrivnosti, hvala mu bas mi je prijalo, setim se napokon da prosetam i do Amana, pored koga nikako inace ne prolazim po Zapis Tare i.... nemaaaa :(

Kazu ne saradjuju vise sa njima :(

Dobro, bar se nisam navukla posto jos uvek nisam probala -.-

A gde ih bese ono ima?

 

[mention=12]ordi[/mention] help!

 

 

 

Miss Chilli ;)

Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

Ima li neko neku preporuku za kupovanje čajeva u rinfuzu, može i onlajn naručivanje. 

 

Online zasigurno radi smalltree.rs, u Beogradu imaju i štand u Ušću i čajdžinicu sa prodajom u Svetog Save, Kuća čaja nema online prodaju, samo čajdžinicu sa prodajom u Golsvortijevoj. Nemam iskustva sa naručivanjem iz inostranstva, svoje zalihe redovno dopunjujem neposredno u Ljubljani (www.cha.si).

Link to comment

jeste primetili kako su maksiji prazniji u zadnjih nekoliko nedelja? mislila sam da je to samo u mom sugavom, al vidim ovih dana da ni u luksuznim maksijima nije bolja situacija, praznjikave police, rupe u asortimanu. od ovog sto jedem, nema vise leblebija u konzervi, nema ni mleka za kafu. dal je to znak necega, il samo kamioni s robom nisu istovareni na vreme. ili telekom kupuje maksi. il tako nesto. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...