Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

Jaoo sta ste sve ispisali, ok moracu sa "prirucnikom" u kupovinu emoji4.png

 

Sto se tice cena nikad ne gledam nju, vec prvo sto pise u opisu, naravno kod prozvoda koje ne kupujem cesto, jer po maxiju brljaju recimo, jedan proizvod stoji ispod cena drugog artikla, tako da necu valjda imati problema sa tim.

Nego cula sam da su jedne cene na policama, a druge na kasi, desava se jelte...pa se tu prave blesavi...e sad ako kupujes par stvari ok, ali vise, ko ce da pamti cene jos ako su tako ekspresni na kasi (ocigledno sa razlogom emoji2955.png)..mehhh

 

Duboka su i velika kolica i u Veru i da ume da nervira.

 

Ovi dani Italije moraju da se overe emoji41.png

A sada su Grcke? emoji848.png

 

idem makar jednom nedeljno, i nikada nije bilo problema sa cenama

Link to comment
3 hours ago, aram said:

Dani Italije - preporučih već negde, ali da ponovim: grilovane artičoke u ulju! 

kako jedes te articoke? dakle, one su vec grilovane i sluzis kao prilog uz ribu ili kako?

 

inace @Jumanji ja samo da dodam na pomenuti spisak stvari koje valja pazariti u lidlu puter, onaj u plavom pakovanjum, a slazem se sa drugarima da su odlicne te sufnudle i specle (stoji u frizideru kod putera), pecivo na ulazu (sa makom), lignje su bolje u maxiju, file lososa sam juce kupila i sutra ga pravim, tako da ne mogu da ti kazem da li je dobar :)

Edited by nezvanova
Link to comment

Artičoke kako mi dune, najčešće kad treba na brzaka spremiti nešto... npr. klasično s bobom, ako imam teglu boba, ako ne može i konzerva pasulja. Sa ribom najčešće iskombinujem sa par konzervi pržene haringe. Ploške krompira zapečem u rerni, sa nekoliko čenova bluka, neljuštenog, pa kad je skoro gotov prekrijem tim haringama i artičokama, pospem malo prezlom i vratim još malo u rernu... A jedem je i ko salatu, bez išta, šta ću kad volem :) 

Edited by aram
Link to comment
4 hours ago, nisam ja said:

e, da. 

uzeh juče i šufnudle i ono drugo sitnije. špacle? to nisam pogledao kako se sprema. 

palo mi na pamet šufnudle da prelijem raguom. 

Affirmative. 

 

IMG-20190225-164524.jpg

Link to comment
Hvala puno[mention=255]nezvanova[/mention] belezim sve [emoji4]
I svinjski file je uvek vrhunski, kobasice sam već pomenuo, kao i namaz od maslaca i pavlake.
Dobri su i džemperići i farmerke
Link to comment

kukuruz, da ne kazem ono ociglednije :tongue::D

 

i meni lidl postade omiljena radnja, jednom nedeljno obavezno. glavna prednost brz prolazak kase koliko god da je ljudi unutra, ostalo moze bilo kako ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...