Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pitanje za Lidlgoers.

Ima li u vašim Pica mocarela ili bilo šta iz delux linije (a bila dobra testenina i džemići), u nas nestalo i izgleda da se neće vraćati.

 

BTW, uz svo vreme koliko dolaze kod nas deluje kao da se nisu baš najbolje obavestili o tržištu pa je jako puno stvari u zadnjih par meseci išlo na akcije za kraj roka, ima li neko nekakav info kako Lidl "gleda" naše tržište i kakvi su utisci u ovom kratkom periodu?

Link to comment

@renne Hm, tnx, ja ne vidim da dodaju nove stvari, barem ne u PA, meni se čini da se sužava izbor, zato i pitah. Doduše možda će na drugim lokacijama biti drugačija roba, kao u delezu (njihova lokalizacija mi je fascinantna, sa sve prilično različitim cenama za iste stvari).

 

@aram Pazi, razumem za ono, tiramisu i novogodišnje špecije ali testenina... (btw ima neka sa tačkicama tartufa, ako je ne zatvoriš dobro ima frižider da ti miriše nedeljama, do nivoa da počneš da to posmatraš kao smrad :lolol:), nisam znao da je to sezonski, tnx i tebi.

 

Nastaviću da obilazim jednom nedeljno, ima razloga :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...